Kripto Bilgi

FlamingoDAO’nun NFT Portföyü Artık 1 Milyar Dolar Değerinde

En seçkin merkezi olmayan özerk organizasyonlardan biri olan FlamingoDAO, parabolik getirilere ışık tuttu, parabolik olmayan jeton (NFT) alanında.

FlamingoDAO’nun 215 CryptoPunks ve 22 Bored Apes’e göre tahmini milyar $’lık devasa NFT portföyü, şu anda bir Coink değerinde. FlamingoDAO üyeleri ve Forbes’tan raporlar.

Ekim 2020’de başladığında, Flamingo her üyeden 60 ETH topladı (o zamanlar yaklaşık 23.000 dolar).

Şimdi, yeni üyeler 3.000 ETH veya yaklaşık 8 milyon dolardan satın alıyor. Bu, 15 ayda dolar bazında yaklaşık 350 kat artış demek.

Balina topluluğu

(mtagxtagx1090701) (mtagxtagx1090701)

Üyelerin NFT odaklı yatırım stratejileri geliştirme ve dağıtma yeteneği, “sitesine göre.

DAO bugüne kadar hazinesinde 7.920 ETH biriktirdi, bu da nadir bulunan sermayeyi en değerlilerini satın almak için kullandı. NFT’ler.

Popüler profil resmi projeleri CryptoPunks ve Bored Apes’e ek olarak DAO, 246 Chromie Squiblots ve beş CryptoPunks’a sahiptir. 1/1’ler (“birinden biri”) olarak bilinen birkaç diğer ısmarlama NFT’ler. Bu NFT’ler, FlamingoDAO cüzdan adreslerine kadar uzanan blockchain verileri kullanılarak çapraz kontrol edilebilir. Toplamda, koleksiyon binlerce numaralandırılmış NFT’leri içerir.

Aaron Wright, bir FlamingoDAO kurucu üyesi ve DAO araç şirketi Tribute Labs’ın kurucusu, üyelerin öncelikle kripto para birimleri olduğunu söyledi. uzun süredir uzayda olan kişiler.

Üyeler sık ​​sık Twitter profillerinde bir flamingo emojisi veya biyografilerinde @FlamingoDAO’dan bahsederek üyeliklerini bildirirler; Aave’nin kurucusu Stani Kulechov ve Artblocks’un kurucusu Erick “Snowfro” Calderon gibi kripto endüstrisinin önde gelen isimlerini içerir.

Wright, CoinDesk’e “Önce üyelik önce gelirdi, önce hizmet eder” dedi. Şimdi, potansiyel üyelerin mevcut bir üye tarafından davet edilmesi veya Flamingo’nun kardeş DAO’larından biri olan LAO, DeFi odaklı NeptuneDAO, müzik odaklı NoiseDAO veya metaverse odaklı NeonDAO ile katılım yoluyla giriş elde etmesi gerekiyor.

Flamingo’nun üyelerini tüccarlar, geliştiriciler, sanatçılar ve inşaatçıların bir karışımı olarak tanımlayan Wright, “Balinalar hep bir arada” dedi. . “Bu şeyleri bu kadar güçlü yapan da bu. Yatay olarak organize edilmişlerdir.”

FlamingoDAO sitesine göre, üyelik herhangi bir zamanda 100 üye ile sınırlıdır.

Wright, Flamingo’nun başarısının satın alma fiyatlarını hızla artırdığını söyledi.

NFT patlaması

(mtagx10090701 görüldü) Wright, büyük tüketici markaları arasında NFT’lerin kriptonun çoğunluğunu oluşturduğu bir gelecek görebileceğini söyledi.

“Twitter’daki birçok insanın DeFi odaklı olduğunu düşünüyorum, ancak bunun kriptonun daha küçük bir parçası haline geldiğini görüyorum. Diğer segmentler daha hızlı büyüyor” dedi Wright.

Kripto piyasaları Ocak ayı satışlarında toplam piyasa değerinin neredeyse yarısını kaybederken, NFT pazarı OpenSea neredeyse 5 milyar dolar kazandı Dune Analytics’in verilerine göre, aynı ay satış hacminde tüm zamanların en yüksek seviyesi.

Kripto girişim şirketi Collab+Currency’nin NFT yatırımlarının başında bulunan ve İslam’da benzer bir diğer bulDAO on Flam kurucu ortağı olan Derek Schloss NFT’lerin geleceği.

Schloss, CoinDesk’e verdiği demeçte, “NFT’ler, kıt olan tüm maddi olmayan malları saracak” dedi. “Her büyük marka, NFT’leri ve Web 3 stratejilerini düşünüyor.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.