Kripto Haber

Fore Ape Yat Kulübü Yaratıcıları Andreessen Horowitz ile Finansman Görüşmelerinde: Rapor

Financial Times’ın Perşembe günkü haberine göre, Bored Ape Yacht Club’ın arkasındaki girişim olan Yuga Labs, risk sermayesi ağır sıklet Andreessen Horowitz (a16z) ile kendisine 5 milyar dolar değerinde bir finansman turu için görüşmelerde bulunuyor.

  • FT, tartışmalar hakkında bilgisi olan kişilere atıfta bulunarak, Yuga Labs’in kur yaptığı firmalar arasında a16z ile multimilyon dolarlık bir hisse satışı hakkında görüşmelerde bulunduğunu söyledi.
  • Ethereum blok zincirinde basılmış ve değiştirilemez jetonlar (NFT’ler) olarak satılan, algoritmik olarak oluşturulmuş 10.000 karikatür maymun görüntüsünden oluşan bir koleksiyon olan Bored Ape Yacht Club, Paris Hilton ve Steph Curry de dahil olmak üzere çok sayıda ünlüyü sahip olarak sayıyor.
  • En son rapçi Eminem, OpenSea’den 123.45 ETH (319.000 $) karşılığında bir tane satın aldı.
  • Daha önce Facebook, Twitter, Airbnb ve Stripe’de erken bir yatırımcı olan a16z, kripto para birimi endüstrisine yoğun bir şekilde yatırım yaptı ve son zamanlarda yatırımcılara yeni bir kripto girişim fonu için 3,5 milyar dolar toplamak istediğini söyledi.

Daha fazlasını okuyun: A16z, Dünya Liderleri için Web 3 Politika Önerisini Yayınladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.