Kripto Bilgi

FSInsight, Bitcoin’in 2022’nin İkinci Yarısında 200,00 Dolara Ulaşacağını Söyledi

FSInsight, “Döngü Sonrası Dünyada Dijital Varlıklar” başlıklı bir notta, Bitcoin’in geçen yılın dördüncü çeyreğinin sonuna doğru hisse senetleriyle giderek daha fazla bağıntılı hale geldiğini ve merkez bankasının sıkılaşması ihtimaliyle karşı karşıya kaldığında düştüğünü söyledi.

  • Dijital varlık stratejisi başkanı Sean Farrell Cuma günkü notta, Bitcoin ile korelasyon daha belirgin hale geldi ve daha geniş kripto piyasası, “eski piyasa sermayesinin devreye girmesi” nedeniyle teknoloji hisseleri ile güçlü bir şekilde ilişkilendiriliyor.
  • Ancak, bitcoin hala kral, diye yazdı Farrell, 2022’ye dalgalı bir başlangıcın ardından kriptonun yılın ikinci yarısında 200.000 dolara ulaşabileceğini de sözlerine ekledi.
  • FSInsight ayrıca merkezi olmayan finansın (DeFi), değiştirilemez tokenlerin (NFT’ler) ve diğer Web 3 uygulamalarının ethereum ağının muazzam büyümesini sağladığını söyledi.
  • Ethereum, bulut platformlarına göre düşük değerde ve 2022’de ethereum 12.000 dolara ulaşabilir.
  • 2022’de hisse kanıtına geçişi konusunda iyimserlik var, bu gerçekleşirse, bitcoin performansından bağımsız olarak büyük olasılıkla sermaye girişleriyle sonuçlanacak, not eklendi.
  • Bitcoin 42.750 dolardan, ether ise 3068 dolardan işlem görüyordu.

Devamını oku:Goldman: Bitcoin, Altcoins, Geleneksel Finansal Piyasa Değişkenleriyle Daha İlişkili Olacak

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.