Kripto Haber

FTX ABD Puanları Washington Wizards’ın Sahibiyle Anlaşmaya Vardı, Başkentler DC Varlığını Genişletme Teklifinde

Kripto değişimi FTX. Şirket Pazartesi günü yaptığı açıklamada, ABD’nin Washington, DC merkezli Monumental Sports and Entertainment (MSE) ile en son spor pazarlama ortaklığında bir anlaşma imzaladığını duyurdu.

MSE’nin mülkleri arasında Washington Wizards of the National Basketball Association (NBA), Washington Capitals of the National Hockey League (NHL), Washington Mystics of the Women’s National Basketball Association (WNBA) ve Capital One Arena bulunmaktadır. üç takım oynuyor.

Anlaşma FTX yapar. ABD, MSE’nin resmi kripto borsası ve mülklerinin yanı sıra özel NFT ortağıdır. Anlaşmanın şartları açıklanmadı.

“FTX, düzenleyicilerle çalışma ve endüstriyi doğru şekilde ilerletmek için elimizden gelen her yere yardım etme açısından, bilirsiniz, odadaki yetişkin olmaya çok odaklanmıştır.” FTX. ABD İş Geliştirme Başkan Yardımcısı Avinash Dabir bir röportajda CoinDesk’e şunları söyledi. “D.C.’de bu şekilde var olabilmek, mühlet kriptosunu düzgün bir şekilde yapmak için dahil olan herkesle çalışma arzumuzla el ele gider. ”

Daha fazlasını okuyun: FTX ABD, Uluslararası Swaplar ve Türevler Birliği’ne Katıldı

MSE ile yapılan anlaşma, küresel bir sponsorluk anlaşması FTX’in hemen ardından geliyor. ABD, NBA’den Golden State Warriors ile 10 milyon dolar karşılığında anlaştı.

FTX ve FTX tarafından imzalanan diğer büyük anlaşmalar. Geçtiğimiz yıl ABD, NBA Miami Heat arenasının isim haklarını ve UC Berkeley’nin futbol stadyumunun kısmi isim haklarını; MLB hakemlerinin üniformalarında logo yamaları; ve Tom Brady, Stephen Curry ve Shohei Ohtani gibi yıldızlarla dolu büyükelçi kadrosu.

FTX, spor pazarlama ortaklıklarına milyonlarca dolar akıtan tek kripto borsası değil.

Kripto. com, Kasım ayında Los Angeles’ın ikonik Staples Center’ın isim haklarını almak için 700 milyon dolar harcadı. Coinbase kısa süre önce Kevin Durant ve medya şirketi Boardroom ile açıklanmayan bir miktar için çok yıllı bir büyükelçilik anlaşması imzaladı.

Devamını oku: Staples Center İsim Değişikliği Kripto Sporları Sponsorluk Anlaşmalarının En İyileri Listesi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.