Kripto Haber

FTX ABD Yakında Hisse Senedi Alım Satımını Başlatacak

FTX US, yakında piyasaya sürülecek hisse senedi alım satım platformu hakkında bilgi edinmek için kullanıcıları bir bekleme listesi için kabul etmeye başladı, şirket Başkanı Brett Harrison Cuma günü bir tweet’te duyurdu.

  • FTX ABD, kripto para borsasının Amerikan yan kuruluşudur, ancak spot ticarette uzmanlaşmıştır Ledger Holdings’i satın alarak kripto türevleri de dahil olmak üzere diğer pazarlara taşınmayı planlıyor.

  • Geçen ay, diğer kripto borsası eToro, ABD müşterilerine hisse senedi ve ETF ticareti teklif edeceğini açıklarken, BitStamp da bunu yapma planlarını açıkladı. Bu arada, Robinhood gibi birçok hisse senedi alım satım platformu, kripto ticareti sunmak için diğer yönde hareket ediyor.

  • Harrison, Ocak ayında FTX.US’un hisse senedi alım satım hizmetinde aktif olarak çalıştığını ve sunmayı umduğu bazı özellikler hakkında bilgi verdiğini tweetledi.

  • ABD’den ayda bir milyon ABD Doları’ndan yükseltilen

    Paradigma, Temasek, Multicoin Capital ve SoftBank dahil olmak üzere yatırımcılar. Fonları yeni iş kollarını başlatmak ve stratejik yatırımları ve satın almaları keşfetmek için kullanmayı planlıyor.

Daha fazlasını okuyun: FTX ABD Uluslararası Takas ve Türevleri Birliği’ne Katıldı (mtagx10907x109)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.