Alt Coin

GALA, SHIB ve BabyDoge’den Büyük Haberler Geldi!

Günün öne çıkan 24 saatlik kazanımlarını Kriptokoin.com‘da listelemiştik. Bu yazıda, GALA, SHIB ve BabyDoge fiyatlarını harekete geçiren dev haberlerin ayrıntılarına göz atalım…

Altcoin projeleri dev haberleri duyurdu

Shiba Inu ekosisteminden Doge Killer (LEASH), metaverse projelerinin yakında sanal gayrimenkul sunacağı haberiyle %40 arttı. Şirket şu anda öteki bir detay vermese de Shiba Inu’nun metaverse piyasasına girmek üzere olduğu düşünülüyor. Gün içinde yapılan açıklamalara nazaran Shiba Lands, artık sanal gayrimenkul sağladığını paylaştı:

Metaverse’imizin içinde bulunan bu “topraklar” çok yakında satın alma/açık artırma için hazır olacak ve topluluğun tam sürümden evvel metaverse’e geçmesine müsaade verme yolunda birinci adımımız olacak!

Bu haber doğrultusunda LEASH fiyatı son 24 saatte %40 arttı.

Kanada’nın en büyük kripto para borsalarından biri olan Biconomy Küresel, kısa müddet evvel BabyDoge’un platformunda listelendiğini duyurdu. Borsanın, kripto para için alım satım, para yatırma ve çekme süreçleri 11:00 UTC’de başladı. CoinGecko tarafından sağlanan datalara nazaran BabyDoge için mevcut deveran arzı 159.278 katrilyon token düzeyinde. Yeniden de, dolanımdaki arz çok büyük ve göğüs coin’in fiyatını daha kıymetli hale getirmek için azaltılacak değerli bir ölçü kaldı.

Gala Games, Blockchain oyunlarına 5 milyar dolar ayırıyor

Oyunculara oyunun denetimini geri vermeyi ve oyun sanayisini farklı bir istikamete çekmeyi hedefleyen Gala Games (GALA), Blockchain oyunlarını geliştirmek üzere 5 milyar dolar yatırım yapacağını duyurdu. Proje, Blockchain teknolojisinin yardımıyla oyunculara oyunların ve oyun içi varlıkların denetimini vererek yaratıcı kanıyı oyunlara yine sokmayı planlıyor. Ayrılan fonun 2 milyar doları Blockchain oyunlarına harcanması planlanıyor. 1 milyar dolarlık kısmı sinema, müzik ve tema parkı NFT’lerine harcanacak. Gala Games’in çıkarmayı planladığı NFT’ler Opensea ve LookRare platformları dahil birçok NFT pazarında satışa sunulacak. Bu ortada, deneyimli kripto analisti Anders Bylund, GALA’nın neden Dogecoin yahut Shiba Inu üzere göğüs coin/token devlerinden daha âlâ uzun vade performans gösterebileceğini pahalandırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.