Kripto Haber

GameStop, Bir NFT Pazar Yeri Başlattığını Bildirdikten Sonra Dalgalanıyor

Perakende yatırımcıların yüksek volatiliteye sahip hisseleri satın alma çılgınlığını körükleyen orijinal göğüs hissesi GameStop’un (GME) Hisseleri, Perşembe günü WSJ’nin şirketin inşa etmek için bir bölüm başlattığını bildirmesinin ardından pazar sonrası işlemlerde %31’e varan artış gösterdi. Değiştirilemez belirteçler (NFT) için bir pazar yeri ve kripto para birimi ortaklıkları kurun.

  • WSJ, planlarına aşina olan kişilere atıfta bulunarak, görüntü oyunu perakendecisinin yeni birimin geri dönüş çabalarını kârlı hale getirmesini umduğunu söyledi.
  • GameStop’un planı, avatar kıyafetleri ve silahlar gibi sanal video oyunu ürünlerinin NFT’lerini satın almak, satmak ve takas etmek için çevrimiçi bir merkez oluşturmasını gerektiriyor. Şirket, bölüm için 20’den fazla kişiyi işe aldı.
  • Teksas merkezli Grapevine, teknolojiyi paylaşmak ve oyunlara ve NFT ile ilgili diğer projelere ortak yatırım yapmak için iki kripto şirketiyle ortaklık imzalamaya da yakın, dedi WSJ.
  • Katman 2 protokolü Loopring’in yerel belirteci olan Loopring (LRC) fiyatları haberlerde yaklaşık %15 arttı. Loopring’in NFT pazarlarında GameStop ile çalışan ve Loopring’in fiyatını Kasım ayında artıran kripto şirketlerinden biri olduğuna dair söylentiler var.
  • 26 Ekim’de GameStop, şirket tarafından yayınlanan bir iş listesine göre Ethereum tabanlı bir Web 3 kolu inşa etmek istediğini söyledi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.