Kripto Haber

Gemini, Bir Haftada İkinci Alımının Ardından Prime Brokerliği Tanıttı

Kripto borsası Gemini, dijital varlık yönetimi şirketi Bitria’yı satın almasından bir haftadan kısa bir süre sonra ticaret teknolojisi platformu Omniex’in satın alınmasının ardından daha fazla kurumsal yatırımcı çekmek için birinci sınıf bir aracı kurum sunuyor.

  • Çarşamba günü açıklanan Omniex satın alma şartları açıklanmadı. Omniex, kurumsal kripto tüccarları için sipariş, yürütme ve portföy yönetimi hizmetleri sunar.
  • Satın alma, Cameron ve Tyler Winklevoss tarafından kurulan kripto borsasının müşterilerin portföylerini tek bir arayüzden yönetme yeteneğini genişletmek için dijital varlık yönetimi girişimi Bitria’yı satın almasından bir haftadan kısa bir süre sonra gerçekleşti.
  • Gemini, birden fazla borsaya ve tezgah üstü likidite kaynaklarına erişim sağlayarak kurumsal yatırımcılar için ticareti basitleştirmeyi amaçlayan Gemini Prime’ın piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Halihazırda belirli bir müşteri grubu tarafından kullanılmakta olan Gemini Prime, ikinci çeyrekte tamamen kullanıma sunulacak.
  • Giderek artan sayıda kurum, özellikle zengin müşterilerinden gelen talep nedeniyle kripto hizmetleri sağlama arzusunu dile getirdi. Geçen Mayıs ayında, İsviçreli finans devi UBS Group, kriptoya maruz kalma sunmanın yollarını aradığını söyledi ve Temmuz ayında yapılan bir anket, kurumsal yatırımcıların %82’sinin 2023 yılına kadar dijital varlıklara maruz kalmalarını artırmayı beklediğini ve 10’dan dördünün bunu beklediğini söyledi. dramatik bir şekilde yapın.
  • Gemini son 24 saatte 150 milyon dolar civarında bir işlem hacmine sahipken, Crypto gibi rakiplerinin bir miktar gerisinde kalıyor. hacimleri milyarlarla ifade edilen com, FTX ve Coinbase.

Devamını oku: Gemini, Hükümet Sponsorlu Pilot Program Kapsamında Kolombiya’da Kripto Ticaretine İzin Verecek

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.