Bitcoin

Gizemli Analist, Bitcoin Gayesini ve Patlayacak Altcoin’i Duyurdu!

Ünlü analiste nazaran, Bitcoin bir ralli için durumu alırken, düşük kapasiteli bir altcoin için büyük hareket geliyor. Pentoshi takma isimli bir kripto stratejisti ve traderı, Bitcoin’in bir ralli için hazırlandığını iddia ederken yükselmeye hazır olan bir altcoini işaret ediyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Bitcoin rallisi mi?

Analisti Pentoshi, 425.000 Twitter takipçisine XYO Network‘ü (XYO) yakından takip ettiğini söylüyor. XYO, kullanıcıların akıllı telefonlarına bağlı konumsal ve coğrafik bilgilere sahip bilgi kümelerini kaydederken token madenciliğine müsaade veren bir blockchain. Kripto strateji uzmanına nazaran, XYO çok kıymetli bir direnci kırmakla ve mevcut fiyatı olan 0.035 dolardan %70’in üzerinde potansiyel bir dalgalanmayı ateşleme işaretleri veriyor. Analist diyor ki:

XYO izleme listemde. Coinbase‘de 3 numara kusursuz bir işaret. Pak giriş için S/R (desteğe direnç) çevirme aranıyor. Hacim beni daha büyük bir atağın geleceğine inandırıyor fakat girişlere dikkat etmem gerekiyor, bu yüzden onay için biraz para ödeyeceğim.

Bitcoin’e (BTC) gelince, kripto stratejisti, önde gelen kripto para ünitesinin muhtemelen lokal bir taban bastığını ve artık bir sıçrama için hazırlandığını söylüyor. Pentoshi’ye nazaran, mevcut düşüş hissi, ferdi traderları BTC yükseldiğinde Bitcoin’e atlamaya zorlayacak. Analist der ki:

BTC güncellemesi: dalgalı çizgi işini yapıyor. Ağda küçük bir balık yakaladım. Hayat hoş. Absorpsiyona satan plebler. Buraya kadar 60.000 dolardan aşağı düşüş olmadığını ve akabinde talep alanlarında [düşüş] hareket ettiğini hayal edin. Likidite, fiyatın hareket etmesini maniler. Fiyat onu karşıladı. Plebler kısa sürdüklerini fark ettiklerinde, fiyat onları harekete geçmeye zorladıkça alıcı olacaklar.

Pentoshi, BTC’nin 46.000 dolarlık takviyenin altındaki yanlış kırılmasının, kral kriptoyu şortları tasfiye etme ve fiyatları 53.000 dolar civarında tutma durumuna getirdiğini söylüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.