Bitcoin

Gizemli Analist Uyardı: Bu 2 Altcoin, Keskin Düzeltilebilir!

Tanınan bir kripto analisti ve traderı, akıllı para yatırımcılarının iki altcoin projesinde de keskin düzeltmeler beklediğini söyleyerek Cardano (ADA) ve Solana (SOL) traderlarını uyardı. Kriptokoin.com olarak Pentoshi’nin tahlilinin ayrıntıları aktarıyoruz…

Pentoshi, bu 2 altcoin projesine yatırım yapanları uyardı

Pentoshi ismiyle tanınan anonim kripto para analisti, akıllı kontrat platformu Solana’nın Ocak 2021’de 1,51 dolardan şu anki fiyatı olan 168,32 dolara yükselmesinin akabinde derin bir geri çekilme beklediğini söyledi. Ayrıyeten, akıllı paranın da bunun üzere grafiklere bakıp “sermayeyi dağıtma vakti olduğuna” karar verebileceğine dikkat çekti. “Sabırsızların parasını alacaklarına” dikkat çekti. Analist, tekrar de birinci çeyreğin birçok insan için düzgün çıkışlar sağladığını düşünüyor.

Öncü kripto para ünitesi Bitcoin’e (BTC) gelince, Pentoshi, BTC’de düşüş eğilimindeyken, değerli bir direnç düzeyini geri almayı başardığında önyargısını değiştirmeye hazır olduğunu söylüyor. Öte yandan Cardano’yu (ADA) inceleyen Pentoshi, akıllı kontrat platformunun 3.00 dolardan sert düşüşün akabinde bir ralli için geleceğini söylüyor. Lakin, rallinin, ADA’yı potansiyel olarak 1,00 doların altına çekebilecek satış baskısı ile karşılanacağı konusunda uyarıyor. Yazım sırasında 1.35 dolardan süreç gören altcoin için analist, aşağıdaki tabirleri kullanıyor:

ADA için 2022’nin ortası yahut sonlarına yanlışsız iddiam. O seviyeyi (1.00 dolar) ziyaret ettiğimizde, bu seviyeyi kaybedersek ışıkları söner. Twitter’da şöyle tweetler olacak: ‘Bu seviyeyi kaybederse ışıklar sönecek’. Ancak aslında ışıklar büsbütün kesilmiş olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.