Alt Coin

Gizemli Balina, Binance’e Bu Altcoin’den Milyonluk Yığdı!

152.216.772 dolarlık Ethereum (ETH) tutan anonim bir kripto para cüzdanı, az evvel fonlarını süreç hacmiyle en büyük kripto para borsası olan Binance’e aktardı. Kriptokoin.com olarak, bu altcoin transferinin ayrıntılarını paylaşıyoruz…

Başkan altcoin ETH, Binance’e taşındı

150 milyon dolarlık Ethereum’u bulunan bir cüzdan, yakın bir vakitte fonlarını en büyük kripto para borsalarından biri olan Binance’e aktardı. Bu transfere bağlı Ethereum cüzdan adresi şu formda tanımlanmıştır: 0x3507e4978e0eb83315d20df86ca0b976c0e40ccb. Uzmanlara nazaran cüzdanlardan borsalara olağandışı derecede büyük kripto para transferleri tipik olarak bir düşüş sinyalidir. Birden fazla yüksek net kıymete sahip kripto para traderı, fonlarını bir donanım cüzdanında meblağ, zira bu aygıtlar kripto para borsalarından daha güzel güvenlik sunar. Donanım cüzdanları, yatırımcıların özel anahtarlarını çevrim dışı olarak saklar ve kripto para ünitelerini çevrim içi taarruzlara karşı korur.

Uzmanlara nazaran balinalar Ethereum’u bir borsaya aktardığında, bu ekseriyetle likidite aradıkları manasına gelir. Bir borsada büyük ölçüde kripto para tutmanın güvenlik riskleri, bu varlıkları bir donanım cüzdanında tutmaktan daha yüksek olduğundan, yatırımcının kriptolarını Binance üzerinde tutmayı planlaması pek muhtemel değildir. Bu Bitcoin balinasının ya Ethereum satmayı ya da öteki altcoin’ler için takas etmeyi planlıyor olması olasıdır. Bu sırada Ethereum’un fiyatı piyasadaki genel düşüş eğiliminden etkilendi ve son yedi günde yüzde 20 kaybetti. Yazım sırasında, yüzde 1.7’lik bir düşüş ile 2.449 dolardan el değiştiriyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.