Kripto Haber

Gizlilik Odaklı Blockchain Gizli Ağı, Ekosistem Finansmanında 400 Milyon Dolarlık Bir Açıklama Yaptı

Veri gizlilik odaklı blockchain Secret Network, 225 milyon dolarlık yeni bir ekosistem fonu ve Shockwave adı verilen yakın zamanda ortaya çıkan büyüme girişimi üzerine inşa edilen 175 milyon dolarlık hızlandırıcı havuzunu duyurdu.

  • Ağın arkasındaki çekirdek geliştirme ekibi SCRT Labs, Çarşamba günkü bir blog yazısında, Gizli Ekosistem Fonu’nun ağ üzerinde inşa eden geliştiricilere ve kuruculara uzun vadeli finansal ve stratejik destek sağlayacağını söyledi.
  • DeFiance Capital, Alameda Research, CoinFund ve Arrington Capital dahil olmak üzere uzun bir yatırım ortakları listesi eklendi.
  • Secret Network ekibi, “Ekosistem fonunun birincil amacı, Secret üzerine inşa edilen her bireyin, ekibin ve organizasyonun kendi kendine sürdürülebilirliğe ve ürünlerini pazara sunma desteğine giden açık bir yola sahip olmasını sağlamaktır” diye yazdı.
  • Hızlandırıcı Havuzu, ağın yerel belirteci olan SCRT’de finanse edilir ve öncelikle SCRT Labs tarafından yönetilir. Havuz, Gizli merkezi olmayan finans (DeFi), takas edilemeyen tokenler (NFT’ler), oyun, meta veri tabanı ve diğer temel uygulama sektörlerinde büyüme girişimlerini destekleyecektir.
  • SCRT gün içinde yaklaşık %3 düştü, ancak CoinGecko verisine göre duyuru sırasında yükselmeye başladı.
  • Secret Network ayrıca bir dizi yatırım firmasının yakın zamanda DeFiance, Alameda, CoinFund ve HashKey de dahil olmak üzere “önemli” SCRT token pozisyonları satın aldığını duyurdu.
  • “DeFiance, önden çalıştırma dirençli DEX’ler, Gizli NFT’ler ve daha fazlası gibi çığır açan teknolojilere olanak tanıyan varsayılan olarak gizlilik içeren tek akıllı sözleşme blok zinciri olan Secret Network’ü desteklemekten heyecan duyuyor,” dedi DeFiance Capital’in kurucu ortağı Arthur Cheong. posta.
  • Secret, yönetmen Quentin Tarantino’nun bir projesi yasal sorunla karşılaştığında NFT protokolü için biraz ses getirdi.

Daha fazlasını okuyun: Quentin Tarantino, ‘Ucuz Roman’ NFT’lerini Yayınlayacak, Miramax Davasını Hiçe sayıyor

GÜNCELLEME (19 Ocak 19:26 UTC): SCRT fiyat hareketi ekler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.