Alt Coin

Göğüs Coin Tahlili: DOGE, SHIB ve ELON’u Neler Bekliyor?

2021, göğüs coinler için epeyce tuhaf bir yıldı, zira coinlerin birden fazla yıl içinde neredeyse herkesin dikkatini çeken garip bir formda çılgın ralliler gördü. Ralliler o kadar kıymetliydi ki, göğüs paralarından kimileri bir mühlet için piyasa kıymeti ile birinci 10 kripto listesine bile girdi. Bununla birlikte, son vakitlerde göğüs coinlerin düştüğünü ve birinci 10 listesinden büsbütün çıkarıldıklarını gördük. Kriptokoin.com olarak artık DOGE, SHIB ve ELON’dair değerlendirmelere yer veriyoruz.

DOGE, SHIB ve ELON’u neler bekliyor?

Her şey, Tesla CEO’su Elon Musk’ın Dogecoin hakkında sık sık tweet atmasıyla başladı. Musk’ın tweetleri daha sonra coinin kısa bir mühlet sonra sahip olduğu inanılmaz koşuyu ateşleyecekti. Shiba Inu daha sonra başka birçok yeni göğüs coin üzere Dogecoin’den ilham alacaktı. SHIB ve öteki birtakım göğüs paraları, DOGE’lerden bile daha inanılmaz rallilere sahipti. En dikkate paha olanı, Shiba Inu’nun Ekim ayındaki rallisiydi ve bir noktada 30 günde %1000 arttı. Pekala göğüs coinleri neler bekliyor? Aslında, bir Arcane Research raporu, göğüs coinlerin birçoklarının 2022’de belirsizliğe gireceğini kestirim ediyor, lakin yılın yalnızca birinci haftasındayız. Öyleyse, göğüs coinlerin şu anda nasıl performans gösterdiğine bir göz atalım. Yazım sırasında, Dogecoin’in fiyatı son 7 gün içinde %12.88 düşüşle 0.1505 dolar civarında dalgalanıyor. İşte son beş gün içinde madeni paranın fiyatındaki eğilimi gösteren bir grafik:

Shiba Inu‘nun fiyatı, son 7 gün içinde %16,80 düşüşle 0,00002818 dolar oldu.

Dogelon Mars‘ın yazım vaktindeki fiyatı, son 7 gün içinde %24,80 düşüşle 0,000001242 dolar civarında dalgalanıyor.

Hepsi düşüş eğiliminde üzere görünse de, şimdi alarm vermek için katiyetle bir neden yok. Bunun nedeni, Bitcoin ve Ethereum dahil olmak üzere tüm kripto pazarlarında genel bir düşüş eğilimi olmasıdır. Ve açıkçası, Dogecoin ve Shiba Inu, göğüs coinler dünyasında hala kendilerini tutuyorlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.