Alt Coin

Göğüs Coin ve Metaverse Coin İncelemesi: Bu 11 Coin Uçuyor!

Bitcoin (BTC) fiyatı 28 bin dolara düşebilir mi yahut Ethereum (ETH) Temmuz gelmeden 4 bin dolar olur mu? Kripto yatırımcılarının gözleri piyasa devlerinin kritik dirençlerine kitlenmişken, göğüs ve metaverse coin piyasasından günün performanslarına bakalım. Bu 11 kripto para ünitesi 9 Şubat’ta yeşil tahta lideri…

Bu 5 metaverse coin projesi uçuşa geçti

Günün en fazla yükselen metaverse projesi DEEPSPACE (DPS), uzay temalı oyna-kazan keşif stratejisi oyunu. Star Atlas gibisi bir oyna-kazan mekaniğiyle oyuncuların DPS tutarak ve NFT ticareti yaparak pasif gelir elde etmelerini sağlıyor. Projenin yakın tarihli duyurularında NFT pazarının test basamağı yer alıyor.

Avocado DAO (AVG), en büyük oyna-kazan loncası. Metaverse coin projesi bugün sakin piyasaya karşın nerdeyse %10 yükseldi. Projeyi daha âlâ tanımak için aşağıdaki tweet dizisine göz atın.

Kalao (KLO) %7 ile üçüncü sırada. Avalanche (AVAX) tabanlı proje sanal gerçeklik (VR) teknolojisinin benimsenmesini hızlandırmayı hedefliyor ve kendi VR showroom’unu NFT pazarında DeFi yetenekleriyle birleştiriyor. Kalao’nın yakın tarihli duyurularında AvaxSnowmanNFT’nin minting (basım) basamağı yer alıyordu.

Dördüncü sırada, kullanıcıların NFT’lerin artan popülaritesinden yararlanmalarını sağlayan Blockchain tabanlı Ethernity Chain (ERN) platformu yer alıyor. ERN fiyatı bugün son 24 saatlik çıkarını çift haneye ulaştırdı. Yazım sırasında 6,08 dolardan süreç görüyor.

Phantasma (SOUL) çift haneli karıyla metaverse coin listesini tamamlıyor. Phantasma, büsbütün birlikte çalışabilir, merkezi olmayan, varlıklı özelliklere sahip bir Blockchain. Projenin yakın tarihli aktiflikleri, metaverse ve NFT’ler için LAKİN oturumları ve eğitici içerikleri içeriyor. Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse rehberlerini buradan (bölüm-1, bölüm-2) inceleyebilirsiniz.

Göğüs coin incelemesi

Göğüs coin tarafında son 24 saatlik yararlar %50’yi aşıyor. CoinMarketCap listeleri yahut topluluk odaklı satın alımlar token’lerin fiyatında süratle sönen hype’lara neden olabilir. Günün %140’lık performansı CorgiCoin (CORGI), NFT odaklı bir göğüs projesi. İkinci sırada, Shiba Inu (SHIB) ekosisteminin stake coin’i Doge Killer (LEASH) bugün %50 yükseldi. Topluluk ve DeFi odaklı göğüs token Boss (BOSS) %39’lük performansıyla üçüncü sırada yer alırken, Meta Doge (METADOGE), Cake Monster (MONSTA) ve Vita Inu (VNO) çift haneli yararlarla listeyi tamamlıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.