Alt Coin

Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 7 Coin Uçuyor!

Bitcoin ve altcoin’lerin birçok şu anda sakinken, kimi metaverse ve göğüs coin projeleri etkileyici yararlar sergiledi. Bitcoin’in düzeltmesi şimdilik, Ocak 2021’de tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 42.000 dolar civarında çok kıymetli bir düzeyde durdu. Birçok altcoin hafif karlar elde etse de 2 metaverse coin ve 5 göğüs coin’in yükselişleri kayda bedeldi. Kriptokoin.com olarak bu coin’leri aktarıyoruz…

Bu 2 metaverse coin, en çok yükselişi yaşadı

Öncelikle, DeFi Degen Land (DDL) yüzde 58’lik bir artış yaşadı. DeFi Arena isimli bir oyunun gerisindeki DDL, yakın vakitte bir çekiliş gerçekleştirdi. Öte yandan Crypto War XBlade (XBLADE) yüzde 30’luk bir artış yaşadı. CryptoWar, oyuncuların xBlade toplamak için kahramanlar çıkarabileceği, silah toplayabileceği ve oyunda canavarlarla savaşabileceği bir P2E oyunudur. xBlade daha sonra ya gerçek parayla nakde çevrilebilir ya da gelecekte daha fazla ödül toplamak için daha güçlü kahramanlar ve silahlar için oyun içi öğeler yükseltilebilir.

Bu 5 göğüs coin, performansıyla başkalarını geride bıraktı

Metaverse coin’lerin yanı sıra Dogecoin (DOGE), Shiba Inu (SHIB) üzere göğüs coin’lerden esinlenerek oluşturulmuş altcoin’ler de ivme kazandı. Bugün, en çok yükselen göğüs coin yüzde 59 ile SHIBGF (SHIBGF) oldu. SHIBGF, ünlü SHIB tokenının “kız arkadaşının” kişiliğine dayanmaktadır. Pazar ve geliştiricilerle etkileşim kurmayı maksatlar. İkinci olarak SpookyShiba (SPOOKYSHIBA) yüzde 33’lük bir artış yaşadı. SpookyShiba, birinci “Korku Türü” tokenıdır. Yakın vakitte, tüm sahipler için birinci “Holder Evolution Technology” özelliğine sahip bir görüntü oyununu geliştirdi.

Göğüs coin’ler ortasında en çok yükselen üçüncü token yüzde 21.4 ile CorgiCoin (CORGI) oldu. Corgi, kendisini “Temelde kolay ve dürüst bir göğüs coin olsa da, Corgi’nin NFT çiftlikleri, yardım bağışları/etkinlikleri ve daha fazlası için planları var,” diyerek tabir ediyor. En çok kıymet kazanan dördüncü coin, yüzde 14.9 ile Kuma Inu (KUMA) oldu. Son olarak, SafeMoon Inu (SMI) yüzde 14.8’lik bir artış yaşadı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.