Bitcoin

Göğüs ve Metaverse Coin Tahlili: Bu 9 Altcoin Zıpladı!

10 Şubat’ta, ABD’den gelen enflasyon bilgileri sonrası kripto para piyasasında %5’lik kayıplara yol açan satışlar görüldü. Bitcoin fiyatı neredeyse 1.800 dolar kaybederek 43 bin dolar bölgesinden alıcılarla tekrar yükselişe geçti. Bugün, piyasa geneli son 24 saatlik kayıpları %5 civarında tutarken, kimi metaverse coin ve göğüs coin’lerin patladığını görüyoruz. Günün yeşil tahta önderlerini ve yükselişi tetikleyen duyuruları Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

Bu 3 metaverse coin çift haneli yararlara ulaştı

Metaverse coin piyasasında %20’lik performansıyla Museum of Crypto Arka (MOCA) ile sırada. DEX platformu Quickswap’da listelenen MOCA’ya dair CoinMarketCap ve Coingecko rastgele bir bilgi bulunmuyor. Museum of Crypto Arka, 10 Şubat’ta bir NFT koleksiyonunu açık arttırmaya çıkardı. Resmi Twitter duyurusu:

Bugün, %14 ile ikinci sıraya yerleşen MARS4 (MARS4), mars temalı bir sanal dünya inşa ediyor. Birebir vakitte, NFT mükafatları kazanılabileceği bir metaverse coin ve oyna-kazan ekosistemi sunuyor. Proje dair en son gelişmelerde metaverse oyununu tanıtmak üzere Twitch üzerinden bir soru-cevap aktifliği gerçekleştirildi. Bunun dışında MARS4’ın uzay temalı gemi dizaynları yayınlanıyor ve Discord ve Twitter üzerinden yüksek etkileşimli bir topluluğa sahip.

Üçüncü sıradaki Ethernity Chain (ERN), sanatkarlar tarafından oluşturulan ve kıymetli şahıslar tarafından onaylanan hudutlu sayıda kimliği doğrulanmış NFT’ler ve dijital koleksiyonlar üreten topluluk odaklı bir platform. ERN gün içinde %40 yükseldi, arkasında %30’luk düzeltmeyle 6.84 dolar civarına geri döndü. Proje dair son gelişmelerde, Real Madrid’de forma giyen Hırvat ulusal futbolcu Luka Modrić’in 17 Şubat’ta yayınlanacak NFT airdrop’u bulunuyor.

11 Şubat’ta en fazla yükselen göğüs coin’ler

Göğüs coin projelerinin CoinMarketCap listesin akabinde %500’ü aşan 24 saatlik kazanımlarını görmek mümkün. Fakat, bu hype’ın süratle söndüğünü ve tüm kazanımı geri bıraktığı da tıpkı sıklıkla gözlemleniyor.

Göğüs coin tarafında, son 24 saatlik yararını %60’ın üzerine çıkaran HODL (HODL) birinci sırada. Proje, yeni kripto para ünitesi, çerçevesine balina aksisi sistemler ve deflasyonist yakma süreçleri ekleyerek kriptodaki volatiliteden korunmayı amaçlıyor. İkinci sıradaki Vitoge (VITOGE), bugün %48 yükselerek 0,000000001817 dolara ulaştı. VITOGE, Vite ağındaki birinci topluluk odaklı göğüs token. Proje dair son gelişmelerde bir token burn aktifliği yer alıyor.

Listenin ilerleyen sıralarında Boss (BOSS), Göğüs Inu (MEME), ShibaPup (SHIBAPUP) ve IoTexShiba (IOSHIB) yer alıyor. Göğüs coin projeleri bugün son 24 saatlik çıkarlarını çift haneye ulaştırdı. Göğüs Inu’ya (MEME) dair son gelişmelerde topluluk odaklı bir aktiflik yer alıyor. Ayrıntılara buradan ulaşabilirsiniz:

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.