Kripto Haber

Goldman, Çevrimiçi Brokerlerin Kripto Etkinliği, Perakende Ticareti Nedeniyle 4Ç Kazancında Boğa

Goldman Sachs, kripto ticareti gelirlerindeki artış ve perakende yatırımcıların artan etkinliği nedeniyle çevrimiçi brokerler için dördüncü çeyrek kazanç beklentileri konusunda iyimser.

Banka Salı günü yayınlanan bir notta, kripto borsası Coinbase, banka Silvergate Capital ve ticaret platformu Robinhood’un tahminlere göre en güçlü sonuçları vermesinin beklendiğini söyledi. Goldman, Coinbase ve Robinhood’daki toplam kripto ticareti gelirinin bir önceki çeyreğe göre sırasıyla %62 ve %18 artmasını bekliyor.

Wall Street devi şöyle dedi:

Coinbase (puan satın alma, fiyat hedefi (PT) 387$’dan 352$’a düştü)

Bu çeyrekte shiba inu’daki büyük hacimler, güçlü perakende ticaret hacimlerinin göstergesidir. Şirketin güçlü karlılığı/nakit akışı, fintech genelinde bir farklılaştırıcı olarak görülüyor ve şirketin NFT platformunun zamanlaması hakkında daha fazla renk bekleniyor. Coinbase’i kripto ekosistemine maruz kalmanın “mavi çip yolu” olarak görmeye devam ediyor. ”

Robinhood (nötr, PT 31$’dan 23$’a düştü)

Gelişmiş perakende faaliyet oranları ve daha yüksek kripto hacimleri nedeniyle bir atım bekliyor ve bu çeyrek için rehberliğin çok muhafazakar olduğuna dikkat çekiyor. Temel hususlarda temkinli olmaya devam ediyor ve son performansın nispeten düşük bir çıta oluşturduğunu söylüyor. Şirket, pozitif hesap büyümesine geri dönebilirse, hisselerin bir rahatlama rallisine hazır olabileceğini söylüyor.

Silvergate Capital (nötr, PT 190$’da değişmedi)

Şirketin çeyrek içi güncellemesinin mevduatlarda ortalama 12$ bakiye ile güçlü bir büyüme gösterdiğine dikkat çekerek, “sağlam bir üst sıra vuruşu” öngörüyor. 30 Kasım’a kadar 9 milyar. Daha az alfa yukarı görüyor ve hisselerin bir kripto beta ile daha fazla ticaret yapmasını bekliyor. 190$ fiyat hedefine ~%48 artışla mevcut seviyelerde riskin yukarı yönlü olduğunu söylüyor.

Charles Schwab (nötr, PT 83$’dan 94$’a yükseltildi)

Ticaret komisyonlarında şirket tarihinin ikinci en yüksek çeyreğine yön veren güçlü ticaret faaliyeti, yalnızca 1Ç21 göğüs hisseleri tarafından yenildi. Gelecekteki faiz artışlarından potansiyel fayda görür.

Etkileşimli Brokerler (nötr, PT 81 dolardan 96 dolara yükseltildi)

Kazançlar, daha yüksek ticaret komisyonları ve marj kredileri tarafından yönlendirilmeye başlandı. Şirketin daha yüksek faiz oranlarına duyarlılığını not eder.

Bank of NT Butterfield & Son (satın alın, PT 40$’dan 49$’a yükseltildi)

Hareket içi gelirde beklenen düşük hisse başına kazanç ve düşük giderlerden hafif bir kazanç.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.