Kripto Haber

Goldman, Coinbase’in Kripto Büyümesine Maruz Kalmanın Hala ‘Mavi Çip Yolu’ Olduğunu Söylüyor

Coinbase hisseleri, yüksek faiz oranları beklentileri ve “daha ​​uzun süreli, yüksek büyümeyle ilgili varlıklar”daki satışlar nedeniyle kripto piyasa değerindeki benzer büyüklükteki düşüşün yanı sıra kazançların ardından yaklaşık %45 düştü, Goldman Sachs bir araştırma söyledi. Çarşamba günü yayınlanan not.

  • Banka, Coinbase’i kripto ekosisteminin devam eden gelişimine maruz kalmanın “mavi çip yolu” olarak görmeye devam ediyor ve yeni gelir girişimlerinde daha fazla ilerlemenin hisse senedinin “betasını kripto fiyatlarından daha iyi performans göstermesine” yol açabileceğini de sözlerine ekledi. Will Nance liderliğindeki analistler raporda yazdı.
  • Kripto piyasasındaki son dalgalanmaya rağmen, Goldman Coinbase hisselerinde satın alma derecesini koruyor ve bir dizi yeni potansiyel gelir akışı görmeye devam ediyor.
  • Fungible olmayan tokenlar (NFT’ler), türevler ve stake girişimlerinin daha fazla benimsenmesi, bankanın tahminine ek bir artı sağlayabilir.
  • Goldman, düşük kripto fiyatlarını ve ilk çeyrekte yaklaşık 4 milyar dolarlık günlük ortalama çalışma oranını hesaba katmak için 12 aylık fiyat hedefini 352’den 288 dolara düşürdü.
  • Bankanın hedefine yönelik aşağı yönlü riskler arasında daha zayıf kripto fiyatları/düşük oynaklık, komisyon baskısı ve kripto düzenlemesi tehdidi yer alıyor.
  • Rakip yatırım bankası Mizuho Securities, Coinbase’de o kadar da yükselişte değil. Salı günü yayınlanan bir raporda Mizuho, ​​“konsensüs gelir beklentilerine göre önemli bir aşağı yönlülük gördüğünü” söyledi. ”

Devamını oku: Mizuho Securities, Coinbase Hisselerinin İlk Yarıya Geçerken Çok Çekici Olmadığını Söyledi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.