Bitcoin

Gözler Bu 15 Altcoin’de: Binance Piyasalarında Trend Oldular!

Altcoin projelerine dair değerli haberleri ve istatistikleri yayınlayan CrytoDiffer, kripto para borsası devi Binance üzerinde trend olan ve en çok aranan 15 altcoin projesini paylaştı. Artık Kriptokoin.com olarak 8 Ocak 2022 itibariyle Binance’de trend olan altcoin projelerine eğiliyoruz.

Binance (BNB)’de trend olan altcoin projeleri

Bugün en çok aranan altcoinler ortasında Binance borsasının kripto para ünitesi BNB birinci sırada. İkinci sırada ise FTM var piyasa bedeline nazaran 30. sırada. Piyasa pahasına nazaran 9. sırada olan Polkadot (DOT) listenin üçüncü sırasında. Amiral gemisi kripto para ünitesi Bitcoin (BTC) ise 42 bin doların çabucak üzerinde seyrettiği şu günlerde lakin dördüncü olabildi. Beşinci sırada öncü altcoin ETH geliyor ve şu sırada 3200 dolar civarlarında seyrediyor. Geçtiğimiz aylarda ETH’nin rakibi olarak parlayıp yeni ATH’sine ulaşan Solana (SOL) yazım sırasında 140 dolar düzeylerinde süreç görüyor ve listede altıncı sırada. Yedinci sırada SHIB var; Kasım ayındaki baş döndüren bir rallinin akabinde yazım vaktinde 0,000029 dolardan süreç görüyor ve piyasa bedeline nazaran 13. sırada.

Sekizinci sırada piyasa kıymet sıralamasında 19. olan ATOM bulunuyor. Onu LINK takip ediyor, piyasa kıymetine nazaran ise 16. sırada. LINK’i MATIC takip ediyor piyasa pahası olarak 15. sırada. Piyasa pahası ile yedinci sırada olan Cardano (ADA) listemizde kendisine on birinci sırada yer bulabiliyor. 12. sırada kripto piyasasında büyüklük bakımından 43. sırada kendine yer bulan Decantraland (MANA) dikkat çekiyor. Piayasa kıymetine nazaran 10 olan LUNA listenin 13. sırasında. Listede son iki sırayı sırasıyla AVAX ve ICP paylaşıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.