Alt Coin

Gözler Bu 3 Metaverse Coin’de: Büyük Gelişmelere Gebeler!

Bir kripto para analisti olan Paul Barron, en tanınan 3 metaverse, NFT ve oyna-kazan coin projesine göz attı. Analiste nazaran şu anda haberlere hakim olan birkaç tanesi The Sandbox (SAND), Axie Infinity (AXS/RON), Gala Games (GALA).

Analist, 3 metaverse coin projesinden umutlu

Paul Barron isimli bir kripto para analisti, 3 tanınan metaverse coin’inden ve bu coin’lerdeki son gelişmelerden bahsetti. Listede birçok kişinin aşina olduğu SAND, GALA ve AXS yer alıyor.

  • The Sandbox: Daha evvel Venues Music Entertainment paydaşlığıyla gündeme gelen The Sandbox, analistin dikkat çektiği birinci proje oluyor.  Kriptokoin.com olarak da bildirdiğimiz üzere The Sandbox (SAND), metaverse alanındaki teşebbüsleri ​​hızlandırma programı için 50 milyon dolarlık bir fon açıkladı. Ayrıyeten Warner Music ile paydaşlık kuran proje şirket için bir metaverse yeri ve cümbüş parkı kuruyor.
  • Axie Infinity: İkinci metaverse projesi Axie Infinity oldu.  Axie Infinity’nin ikinci cins Axie Esports hibe müracaatları yayında. Bu, Axie’nin benimseme ve oyun çağına geçiş açısından planları olduğunu gösteriyor.  RON, Axie bileşenini çalıştıracak olan tokendır ve ağın utility tokenı olacaktır. Bu tokenın lansmanı da analist tarafından merakla beklenen bir olay.
  • Gala Games: Listedeki son proje ise Gala Games (GALA).  Gala Games, oyunculara oyunlarının denetimini geri vererek oyun sanayisini farklı bir istikamete çekmeyi hedefliyor. Analist bu projede giderek daha fazla arazi satışının gerçekleştiğine, bu nedenle fırsatların büyük olduğuna dikkat çekiyor.

Paul Barron ayrıyeten metaverse üzerinde piyasada büyük potansiyele sahip olan ve 2022’de patlama yapacak olan Ecomi (OMI) ve PlaceWar (PLACE/GEAR) üzere birtakım büyük projelerden de bahsetti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.