Alt Coin

Gözler, Bu 30 Altcoin’de: Toplumsal Medya Patlaması Yaşıyorlar!

Kripto paralarla alakalı çeşitli tahliller sunan CryptoDiffer, 26 Ocak itibariyle başka farklı üç kıymetli toplumsal medya platformunda topluluk büyümesine nazaran en uygun performans gösteren altcoin projelerini paylaştı. Kriptokoin.com olarak toplam 30 altcoin projesini inceliyoruz…

30 altcoin projesi

CryptoDiffer öncelikle coinlerin en tanınan toplumsal medya platformu olan Twitter üzerindeki topluluk büyümesi temelindeki sıralamasını dikkatlere sunuyor. Bu sıralamada BNB birinci sırada ve 134843’lük bir artış görmüş. İkinci sırada Coinbase var 74401’lik bir artışla. Onu 68 binlik bir artışla BTC izliyor. Dördüncü altcoin Dogelon Mars ve artış sayısı yeniden 68 bin. BABYDOGE beşinci (59 bin), SHIB altıncı (55 bin) ve CRO (51 bin) yedinci sırada. 1INCH 50 bin artışla sekizinci, SOL dokuzuncu (44 bin) ve FCON onuncu (41 bin) sırada.

Discord’daki sıralama ve topluluk büyüme sayıları ise şu formda: Listenin başında FCON var artış, 27 bin. İkinci sırada SLP var, 25 bin artışla. Onu 24 bin artışla AXS takip ediyor. Dördüncü sırada 20 bin artışla BCOIN izliyor. ASTR beşinci sırada 16 bin artışla. Altıncı sırada tekrar 16 bin artışla SIDUS takip ediyor. Yedinci coin 8 bin artışla ILV. MGOD 8 bin ile dokuzuncu GARI ise 7 bin artışla son sırada yer alıyor. Telegram’daki sıralama ve artış sayıları ise şöyle: Birinci ASPO (22 bin). İkinci MINE (21 bin). Üçüncü AME (20 bin). Dördüncü GGG (16 bin). Beşinci coin RSR (14 bin). Altıncı HBB (14 bin). Yedinci LEOS (9 bin). Sekizinci WOOP (8 bin). Dokuzuncu GARI (6 bin). Son sırada ise EVAI (6 bin).

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.