Kripto Haber

Grayscale CEO’su: SEC, Ethereum (ETH) ETF’ini de Onaylayacak

Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein, SEC tarafından ilk Bitcoin ETFinin onaylanması hakkında konuşmak için CNBC’nin Squawk Box programına katıldı

Grayscale Investments CEO’su Michael Sonnenshein, SEC tarafından ilk Bitcoin ETFinin onaylanması hakkında konuşmak için CNBC’nin Squawk Box programına katıldı.Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter ve Telegram kanalımızdan takip edebilirsiniz.

Sonnenshein, Bitcoin ETF’inin onaylanmasının sonuçları hakkında düşüncelerini ifade etti. Aynı zamanda SEC’in ilerleyen dönemlerde sektör için hangi adımları atabileceği üzerinde de durdu.

CEO’ya göre Bitcoin ETF’i Bitcoin ürünleri için daha fazla sermaye çekecek ve bunun ardından kripto ekosistemine çok daha fazla kişi katılacak.İlginizi çekebilir: Ethereum (ETH) Fiyat Analizi: Önemli Bir Yukarı Yönlü Kırılma mı Hedefliyor?

“Ethereum ETF’i Onaylanacak”

Sonnenshein, SEC’in Ethereum ETF’ini de onaylanmasını bekliyor. SEC’in Bitcoin ETF’ini onaylamasının ardından daha rahat hareket edeceğine inanan Sonnenshein, Ethereum ürününün de onaylanmasını yüksek ihtimal olarak görüyor.

Bununla birlikte Grayscale, Bitcoin Trust ürününü spot Bitcoin ETF’ine dönüştürmek için başvuruda bulunmaya hazırlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.