Kripto Haber

Grayscale, DeFi ve Metaverse Projeleri Dahil Olan 25 Dijital Varlığı ‘Değerlendiriliyor’ Listesine Ekliyor

Grayscale DeFi Fund ve Grayscale Digital Large Cap Fund’ı yöneten Grayscale Investments, bir dizi yüksek profilli DeFi ve metaverse protokolleri için tokenler de dahil olmak üzere 25 dijital varlığı potansiyel yatırımlar listesine ekledi. Pazartesi günü bir blog gönderisinde söyledi.

  • Grayscale’in “Değerlendirilen Varlıklar” listesine eklemeleri, DeFi projeleri Algorand (ALGO) ve Convex (CVX) için kripto para birimleri ve The Sandbox (SAND), Axie Infinity (AXS) ve Yield Guild Games (YGG) metaverse girişimlerini içerir. Gri tonlamalı, bu listeyi periyodik olarak ve halihazırda elinde bulundurduğu varlıkları günceller.
  • New York merkezli Grayscale, CoinDesk’in ana şirketi olan Digital Currency Group’a aittir.
  • Gönderide firma, eklemeleri “gelecekteki bir yatırım ürününe dahil edilmek için olası adaylar” olarak gördüğünü, ancak “değerlendirilmekte olan her varlığın bizim yatırım ürünlerimizden birine dönüştürülmeyeceğini” ve Gri Tonlamalı’nın şu anda listede olmayan varlıkları dikkate alabilir.
  • Bu ayın başlarında Grayscale, portföyünde bulunan Bitcoin, Ethereum ve Cardano dahil olmak üzere 23 diğer dijital varlık listesine amp (AMP) eklediğini söyledi. AMP, fiziksel mağazalarda ve çevrimiçi olarak kripto teminatlı ödemeleri mümkün kılan bir ödeme ağı olan Flexa ağının yerel belirtecidir.

Devamını Okuyun:Gri Tonlamalı Flexa’nın AMP’sini DeFi Fonuna Ekliyor, Üç Aylık Yeniden Dengelemede BNT ve UMA’yı Kaldırıyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.