Kripto Haber

Grayscale, Yönetim Altındaki Kripto Varlıklarında 60 Dolardan Düşerek 43 Milyar Dolar Tutuyor. Kasım ayı başlarında 9B

Grayscale Investments’ın 43$’ı var. Dijital varlık yöneticisi, yönetim altındaki 6 milyar kripto varlığına (AUM) göre Cuma günü tweet attı – dijital varlık yöneticisinin Kasım ayı başında elinde tuttuğu 61 milyar dolardan %28’den fazla bir düşüş.

  • Firmanın en büyük holdingi olan Grayscale Bitcoin Trust’taki AUM 43 dolardan düştü. 5 milyar ila 30 dolar. 4 milyar, bu süre zarfında %30’luk bir düşüş. İkinci en büyük holdinginin AUM’si olan Grayscale Ethereum Trust, neredeyse 15 milyar dolardan 11 dolara düştü. 6 milyar, %22’lik bir düşüş.
  • Bu düşüşler, bitcoin ve diğer kripto fiyatlarının son haftalarda düşmesiyle geldi. Ancak toplam AUM, aynı zamanda 16 doları üzerinde kabaca % 170’lik bir artışı temsil ediyor. Bir yıl önce 4 milyar holding, kripto para birimine artan ilgiyi yansıtıyordu.
  • Grayscale’in portföyü, bu yılın başlarında Chainlink’in bağlantı belirteci, Brave Browser’ın cesur belirteci ve sanal dünya Decentraland için para olan MANA dahil olmak üzere birden fazla güven teklifinin eklenmesiyle bir yıl öncesine göre daha geniş kapsamlı.
  • New York merkezli Grayscale, CoinDesk’in ana şirketi olan Digital Currency Group’a aittir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.