Alt Coin

Güne Damga Vuran 11 Metaverse Coin: Fiyatları Fırladı!

Kripto para ünitelerinin kıymetindeki dalgalanmalar, son vakitlerde çeşitli alanlara bölündü. Son vakitlerde ünlüler, Blockchain tabanlı NFT’lere etkin ilgi gösterdiler. Birebir vakitte, play-to-earn (P2E) oyunları, oyun ekonomisindeki dinamikleri değiştiriyor. Metaverse coin projelerinin de bilhassa Facebook’un ismini Meta olarak değiştirmesiyle eşit biçimde yükseliş yaşadığını belirtmek lazım. Kriptokoin.com olarak, son 24 saatte en çok bedel kazanan 11 metaverse coin’i derledik…

Bu 11 metaverse coin, günün yıldızları oldu

Metaverse tokenları, metaverse içinde süreç yapmak için kullanılan kripto para üniteleridir. Birtakım metaverse tokenları sırf metaverse içinde harcanabilirken kimileri çeşitli kripto para borsalarında mevcuttur. Bilhassa, kimi stratejistler metaverse tokenları konusunda çok heyecanlılar. Bank of America stratejisti Haim Israel, kullanıcılara metaverse tokenlarının “muazzam, büyük bir fırsat” olduğuna dair garanti vermişti.

Geçtiğimiz haftalarda düşüşe geçen genel piyasa toparlanmaya başlarken, bu durum metaverse coin’leri de etkiledi. Piyasa genelindeki güzelleşme hissiyatı ile metaverse’te kullanılan kimi tokenlar artış yakaladı. Son 24 saatte en çok yükselen coin, yüzde 65 ile DeFi Degen Land (DDL) oldu. DDL’i yüzde 24.3 ile Blackpool Token (BPT) takip ederken çüncü sırayı yüzde 23.4 ile Vulcan Forged (PYR) aldı.

Dördüncü sırada yer alan Highstreet (HIGH) yüzde 23.1, beşinci sırada yer alan UFO Gaming (UFO) yüzde 19.4’lük bir ivme yakaladı. Listenin öbür yarısına bakıldığında Netvrk (NTVRK) yüzde 18.1, Ethermon (EMON) yüzde 16.7, Decentral Games Governance (XDG) yüzde 16.5, Decentral Games (DG) yüzde 16.3, Magic (MAGIC) yüzde 16.2 ve VIBE (VIBE) yüzde 12 oranında kıymet kazandı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.