Alt Coin

Hedge Fon Yöneticisi, 2 Altcoin Belirledi: Bunlarda Long Olun!

Son birkaç gün Bitcoin ve altcoin sanayisi için pek güzel geçmedi zira birçok coin pahasının kıymetli bir kısmını kaybetti. Görünüşe nazaran, sallantılı durumu Anthony Scaramucci’yi endişelendirmiyor. Yakın vakitte yapılan bir röportajda Scaramucci, bu tıp fiyat dalgalanmalarının uzun vadeli yatırımcıların stratejisinin bir modülü olarak görülmesi gerektiğini söyledi. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Anthony Scaramucci’den altcoin yatırım tavsiyesi

Fiyat düşüşünün bir “kripto kışının” başlangıcı olduğunu düşünen birçok analistin bilakis, Scaramucci kesime ait optimist bakış açısını tekrar doğruladı. Hatta yatırımcıların “sakinleştirici hap almalarını” ve durumlarını satmamalarını tavsiye etti. Akabinde Bitcoin (BTC)’in ve Algorand (ALGO), Ethereum (ETH) üzere öbür kripto para ünitelerinin uzun vadede güzel hizmet sağlayacağını düşündüğünden “long pozisyonda” olunması gerektiğini savundu.

Scaramucci, daha evvel de kripto para piyasasına yönelik olumlu yorumlarda bulundu. Geçtiğimiz yılın Kasım ayında yaşanan kısa vadeli bir çöküş hakkında Scaramucci, yatırımcıların kripto paralarını artırmaları için kusursuz bir vakit olduğunu söylemişti. Scaramucci, kripto para ünitesi alanına karşı olumlu duruşuna karşın yatırımcıları BTC yatırımlarını uygun biçimde ölçeklendirmeleri konusunda uyardı.

Eylül 2021’de, insanlara, toplam tasarruflarının yüzde 5’inden fazlasını piyasa pahası ile en büyük kripto para ünitesi olan Bitcoin’e yatırmamalarını tavsiye eden emsal bir tavsiyede bulundu. SkyBridge fonunun yöneticisi Scaramucci, böylelikle, bir fiyat artışı durumunda, tekrar de sağlam kârların tadının çıkarılacağını belirtti. Öte yandan, bu küçük tahsis ile, Bitcoin’in kıymeti düşmeye başlarsa, kayıp kıymetsiz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.