Alt Coin

Hedge Fon Yöneticisi: Bu 3 Altcoin Harika Görünüyor!

Ünlü hedge fon yöneticisi Zhu Su, fiyatlardaki son düşüş eğilimine karşın piyasaların güçlü bir formda toparlanacağını düşünüyor. Hatta ünlü CEO, radarına aldığını ve yükseliş eğiliminde görünen altcoin projelerini açıklıyor. Kriptokoin.com olarak, ayrıntıları sizler için derledik, birlikte mevzuyu inceleyelim…

Zhu Su: Solunavax isimli 3 altcoin mükemmel bir güç gösteriyor!

Ünlü hedge fon yöneticisi Zhu Su, piyasa için yükseliş eğiliminde ve bunun nedenini de şu sözlerle anlatıyor:

Şu durumlarda fazla düşüş eğiliminde olmak sıkıntı: 1) BTC ve ETH arzı, borsalarda yeni düşüşlere gidiyor. 2) Solunavax (Solana, Terra Luna ve Avalanche) harika bir güç gösteriyor. 3) Kripto tezi ile uyumlu dünyanın en büyük varlık ayırıcıları 4) Turistler ve kısa vadeli yatırımcılar dışarı fırladı.

Bitcoin ve Ethereum üzere önde gelen kripto para üniteleri borsalarda hazır olmadığında, bunun sebebi sahiplerinin satış yapmakla ilgilenmediğidir. Zhu’nun açıklamasında bahsettiği üç altcoin, son devirde güçlü hareketler sergiledi.

Zhu Su, piyasada büyük hareketler bekliyor…

Terra, merkezi olmayan sabit paralar paketi sunan halka açık bir Blockchain protokolüdür. Yerel tokeni LUNA, geçtiğimiz ay %62,1 artışla 40,23 dolardan 65,28 dolara yükseldi. Akıllı kontrat platformu Avalanche (AVAX) da bu vakit diliminde yükseldi ve %6 artarak 100,68 dolardan 106,73 dolara yükseldi. Bu ortada, Ethereum rakibi Solana (SOL), 195,24 dolardan 172,76 dolara düştükten sonra ayda yüzde 11,6 düştü.

Tıpkı dönemde BTC %19.8 düştü ve önde gelen akıllı mukavele platformu ETH ise %4.4 düştü. Three Arrows Capital CEO’su, son dalgalanmaların kripto paraların bir sonraki üstün döngüsünü getirme sürecinin gerekli bir parçası olduğuna inanıyor. Artık ünlü CEO, piyasada büyük hareketler bekliyor. Bakalım Zhu Su’nun varsayımının gerçekleşip gerçekleşmediğini vakit gösterecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.