Alt Coin

Hedge Fon Yöneticisi: Bu Altcoin, Kriptonun Google’ı Olacak!

SkyBridge Capital kurucusu Anthony Scaramucci, tanınan bir altcoin projesi olan Algorand’ın (ALGO), tıpkı Google’ın internetin birinci günlerinde yaptığı üzere kripto sanayisindeki önde gelen rakiplere meydan okuyacağını söylüyor. Kriptokoin.com olarak ayrıntıları aktarıyoruz…

Scaramucci, tanınan altcoin ALGO’dan umutlu!

Digital Asset News’ün yaptığı yeni bir röportajda Scaramucci, birçok rakibinin yerini alacağını düşündüğü için ALGO’ya büyük yatırım yaptığını söylüyor. “Bence Algorand, Google üzere olacak” diyen fon yöneticisi, “şu anda ALGO’da çeyrek milyar doları” olduğunu tabir ediyor. Scaramucci, Algorand ve Google hakkında yaptığı benzetmeyi aşağıdaki üzere açıklıyor:

Gençken AltaVista kullanarak internete giriyorduk. Lycos, America Online kullanıyorduk – hatta Prodigy, hatırlarsanız. Sonra, işte 1998’de Google isminde bir şirket ortaya çıktı ve beşerler ‘Neden buna gereksinimim var ki? İnternete erişmek için tüm bu öteki araçlara sahibim’ dedi. Sonra beşerler ‘Eh, daha süratli. Makine öğrenmesi var, algoritmalar daha yaygın. Bu daha güzel sonuçlara yol açacak’ dedi ve işte, Google herkesi geride bıraktı ve bence Algorand ile de bu olacak.

Algorand, geliştiricilerin finansal hizmetler için merkezi olmayan uygulamalar (dApp’ler) oluşturmasını sağlayan bir PoS Blockchain’dir. Ağ, süreç suratını daha düşük bir maliyetle hızlandırmayı amaçlayan bir Ethereum (ETH) rakibidir. Scaramucci, ALGO hakkında aşağıdakileri ekliyor:

Bence nihayetinde büyük şirketler piyasanın tokenlaştırma tarafına geçtiğinde ve DeFi dünyasında çalışmaya başladıklarında, Algorand üzere ölçeklenebilir, inançlı ve nihayetinde merkezi olmayan bir şeye gereksinim duyacaklar. Bir bedel değişimi biçimi olarak kullandıkları enflasyon-deflasyonu konusunda endişelenmeleri gerekmeyecek. Algorand benim için gelecek. Yalnızca gittikçe daha fazla insanın derinlemesine durum tespiti yapması ve seçmesi gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.