Alt Coin

Hedge Fon Yöneticisi: Bu Altcoin Tartışılamaz Olacak!

Kripto para merkezli hedge fonu Pantera Capital’in ortak yatırım sorumlusu Joey Krug, önder altcoin projesi Ethereum’un global finansal sistemlerde ayrılmaz bir oyuncu olabileceğini öngörüyor. DeFi ve NFT bölümlerinin bu duruma katkısından da bahseden Krug, PoS’a geçişin akabinde ETH’nin bir “temel” vazifesi görebileceğinden emin.

Joey Krug: Global finansal süreçlerin çok büyük bir yüzdesi Ethereum’a dokunacak

Hedge fonu yöneticisi Joey Krug, Ethereum’un global finansal sistemde ayrılmaz bir oyuncu olma umutları olduğunu söyledi. Yakın tarihli Bloomberg röportajında Krug, tüm finansal kesim süreçlerinin %50’sinden fazlasının, teknolojinin altında yatan varlıklara atıfta bulunarak Ethereum’u içerebileceğini öngörüyor. Ethereum’un rekabetle karşı karşıya kalmasına karşın, platformun durumunun tartışılmaz olabileceğini ve en az takas üzere taraflara atıfta bulunduğunu belirtiyor:

Öbür Blockchain’lerin yaptığı, Ethereum’un merkeziyetiz tarafında yapmadığı ve epey kıymetli olan çok fazla takas var. Saati 10 ila 20 yıl ileri alırsanız, dünyanın finansal süreçlerinin çok büyük bir yüzdesi, hatta tahminen de %50’sinin üzerinde, bir formda Ethereum’a dokunacaktır.

  • Krug’a nazaran, Ethereum dönüm noktasına ulaşmadan ve rekabeti sallamadan evvel, devam eden ağ geliştirme kilit bir rol oynayacak. Ethereum’un PoS protokolüne geçiş yaptığında, platformun rakiplerin projelerini kurması için bir temel vazifesi görebileceğine inanıyor.

Altcoin süreç fiyatlarında (gas) tepe noktası

Genel olarak, Ethereum, DeFi ve NFT dalında değerli kullanım durumları kaydeden öne çıkan platformlar ortasında yer aldı. Sonuç olarak, Ethereum’un bedeli değerli ölçüde arttı. Bununla birlikte, ağ hala süreç fiyatlarında değerli bir acı noktasıyla karşı karşıya. Glassnode tarafından sağlanan verilere nazaran, 9 Ocak itibariyle, Ethereum’un yedi günlük hareketli ortalama ödenen toplam fiyatları, ATH düzeyi olan 1.882.360 dolara ulaştı. Ücretler, geçen ayın rekor düzeyinin 8 Ocak’ta 1.881.803 dolar olduğu göz önüne alındığında fırlamaya devam etti. 

Kayda paha, fiyat tasasının kriptolarını taşımak isteyen Ethereum sahiplerini etkilediği görülüyor. Kriptokoin.com olarak aktardığımız üzere, sıfır olmayan bakiyeye sahip Ethereum adreslerinin sayısı, 29 Aralık 2021’de ATH düzeyi olan 71.364.788’e ulaştı. Metrik, benimseme için bir kilometre taşı olarak görülebilse de, Ethereum topluluğu, birden fazla cüzdanın küçük bakiyelere sahip olabileceğini ve sahiplerinin yüksek fiyatlar nedeniyle bunları transfer edemediğini belirtti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.