Bitcoin

“Herşeye Hazır Olun” Diyen Kâhin, Bitcoin’de Bu Tabanları Bekliyor!

Bitcoin (BTC) 40 bin dolara yaklaştıkça, analistler sıradaki kritik direnç düzeylerini arıyor. Twitter analistlerinden Capo, daha yüksek düzeylerden evvel 30 bin dolar civarına bir düzeltme beklediğin paylaştı. Biz de analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

“Bitcoin 30 bin dolara geri çekilebilir”

239.000 takipçili Capo, birinci başta Bitcoin (BTC) ve Ethereum (ETH) için “nihai bir teslimiyetin” yaklaşabileceğini söylüyor. Gizemli analist, Bitcoin’in geçen hafta bir ölçü esneklik göstermesine karşın, 30.000 doların altında son bir aşağı istikametli hareketin temel oluşturmaya devam ettiğini söylüyor. Capo’ya nazaran, BTC’nin kısa müddetliğine 30 bin doların altına düşmesi beklenen, fakat traderlar çok daha düşük düzeylere hazırlıklı olmalı. Önceki tahlillerinde de bu düzeylere işaret eden Capo, birden fazla BTC boğasının çöküşü hafife aldığı Mart 2020’deki teslimiyete atıfta bulunuyor:

BTC’de kesin kapitülasyon mumu olacak. Ana senaryo 28.000 – 30.000 dolar ortasında kalıyor, lakin kâfi tasfiye varsa fitilin daha da düşmesini bekleyebiliriz. Dikkat olmalı. Her şeye hazırım.

Bitcoin (BTC) için yükseliş hissi piyasaya geri dönerken, kripto analisti en berbatına hazırlandığını söylüyor ve 20 bin doların altında potansiyel bir düşüşün haritasını çıkarıyor. Aşağıda grafik, 18 bin dolara uzanan Bitcoin düzeltmesini gösteriyor.

Analist BTC boğaları için kritik düzeyleri belirliyor

Capo ayrıyeten, boğaların Bitcoin’in trendini döndürmesini zorlaştırabilecek birkaç faktöre de dikkat çekiyor:

Zira SPX (S&P500) çok makus görünüyor, DXY (ABD dolar endeksi) yükseliş gösteriyor ve boğalar bunun taban olduğunu düşünüyor ve iki gün içinde 50 bin dolara gideceğimizi düşünüyor.

Son olarak Capo, Ethereum’a bakarak, ETH’nin sadece 1.800 dolar düzeyine ulaştığında bir sıçramaya hazır olacağını söylüyor:

Güçlü dirençten reddedildikten sonra bir sonraki amaç 1.800 dolar. Oradan bir sıçrama bekliyorum.

  • Bu, yazı yazılırken mevcut fiyatlardan %31’den fazla uzakta.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.