Kripto Haber

Hintli Oyun Firması nCore Games, Web 3 Teklifleri İçin 10 Milyon Dolar Artırdı: Rapor

Bir rapora göre, Hintli oyun firması nCore Games, Animoca Brands ve Galaxy Interactive tarafından yönetilen yeni bir finansman turunda 10 milyon dolar topladı.

  • TechCrunch tarafından Pazartesi günü yayınlanan bir rapora göre, Polygon ve Hyperedge Capital de tura katıldı. Fonlar, Web 3 oyunlarına geçişe öncülük etmek için kullanılacak.
  • On milyonlarca indirmeyi cezbeden bir dizi oyun geliştiren nCore’un daha büyük odak noktası meta veri deposuna dönmek ve kendi değiştirilemez belirteçlerini (NFT’ler) başlatmaktır.
  • Mobil oyun pazarı olarak Hindistan’ın büyüklüğüne rağmen, firmalar uygulama içi satın alma modeline karşı bariz direnç nedeniyle kullanıcılarından para kazanmakta zorlanıyor.
  • nCore’un kurucu ortağı Vishal Gondal, Web 3 ürünlerinin sunulan ek teşviklerle çığır açabileceği konusunda iyimser. Tech’e, “Şu anda bir oyun oynarken, sizin için maksimum avantaj, bir topluluğun parçası olmaktı. Şimdi oyunu oynarken, oyunun değerine sahip olma şansınız da var” dedi. Çıtır çıtır.
  • Hong Kong merkezli Animoca Brands, NFT’ler ve metaverse projelerinde bir yatırımcıdır ve metaverse oyunu The Sandbox’ta çoğunluk hissesine sahiptir. 2 dolarlık bir değerleme aldı. Ekim ayında 65 milyon dolarlık bir finansman turu sırasında 2 milyar.
  • Katman 2 Ethereum ölçeklendirme hizmeti Polygon, Aralık ayında Reddit’in kurucu ortağı Alexis Ohanian ile sosyal medya ve Web 3 tabanlı projelere yatırım yapmak için 200 milyon dolarlık bir girişim yaratan bu tür girişimlere de yabancı değil.
  • Ne Animoca ne de Polygon, basın zamanında CoinDesk’in yorum talebine yanıt vermemişti.

Daha fazlasını okuyun: Web 3, Savaşmaya Değer Uzun Bir Dövüştür

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.