Kripto Haber

Hong Kong’un HashKey Grubu 360 Milyon Dolarlık Blockchain Fonu Artırdı

Çin holdingi Wanxiang Group’un dijital varlıkları ve blok zinciri kolu olan Hong Kong’un HashKey Grubu, yeni blok zinciri fonu için yatırımcılardan 360 milyon dolarlık taahhüt aldı.

  • Şirket Cuma günü yaptığı basın açıklamasında, fonun Asya’daki startup’larda, erken aşamadaki şirketlerde ve büyük likit tokenlerde risk sermayesinden yararlanacağını söyledi. Blok zinciri alanında herhangi bir belirli dikeyi hedeflemeyecektir.
  • Geçen yıl iş ve tüketici vakalarında blockchain kullanımının ne kadar büyüdüğü göz önüne alındığında, “bu, teknolojinin potansiyelinden yararlanmak ve erken benimseme avantajından yararlanmak için iyi bir zaman”, Michel Lee, İcra Kurulu Başkanı HashKey Group’tan basın açıklamasında şunları söyledi:
  • HashKey Group, zincirler arası protokol Polkadot, kripto borç veren BlockFi, merkezi olmayan finans protokolü Terra, NFT ve metaverse fonu Animoca Brands, gizlilik aracı Mask ve blok zinciri düğüm altyapısı sağlayıcısı Blockdaemon dahil olmak üzere dünyanın en büyük blok zinciri projelerinden bazılarına yatırım yaptı.
  • HashKey ayrıca aracılık, saklama ve bahisle uğraşan firmalara da yatırım yaptı.

Devamını oku: Gizlilik Odaklı Blockchain Gizli Ağı, 400 Milyon Dolarlık Finansman Sağladığını Açıkladı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.