Kripto Haber

Hulu, Metaverse, NFT Arka Planlarıyla Aday Ararken ‘Yarının Yayıncılarını’ Hedefliyor

Hulu, yeni bir iş ilanına göre “yarının yayıncılarını” hedeflemek için kripto para, takas edilemeyen tokenler (NFT’ler) ve meta veri tabanına girmek için yardım arıyor.

Akış platformu, şirketin “streaming dışındaki diğer alanlara girmesine” yardımcı olmak için “metaverse ve/veya kripto ve NFT platformlarında” bir artı bir artı olan bir “kültür trendi pazarlama yöneticisi” işe alıyor. listeleme.

Şirket, genç demografinin içeriği daha az geleneksel yollarla nasıl tükettiğine değinerek kriptoyu ve meta veriyi gelişmekte olan bir pazar olarak tanımladı.

Hulu’nun ana şirketi Disney, metaverse’e benzer şekilde bakıyor – yakın tarihli bir iş ilanında, şirket NFT’leri ve artırılmış gerçekliği, izlenmesi gereken önemli teknoloji trendleri olarak tanımladı.

Disney’in kriptoya girişi, Gochain blok zinciri üzerine kurulu bir pazar yeri olan VeVe’de satılan Pixar, Marvel ve Star Wars oyunlarından Fikri mülkiyet içeren “Altın Anlar” NFT koleksiyonlarını piyasaya sürdüğü Kasım ayında başladı.

Disney’in kripto bitişik planları, CEO Bob Chapek’in Kasım ayında CNBC’ye “Disney+’ı metaverse için platform olarak kullanma vizyonunu söylemesiyle, NFT düşüşlerinin ötesine geçiyor. ”

Multimedya holdinginin NFT’lere olan ilgisi, “Disney’in NFT alanındaki çabalarına öncülük etmek” için yardım arayan Disney Parks, Products and Experiences’tan yakın zamanda yapılan başka bir iş ilanına dayanarak fiziksel park yerlerine doğru genişliyor olabilir. ”

Hulu, yayınlandığı tarihte yorum için yanıt vermedi.

Danny Nelson raporlamaya katkıda bulundu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.