Bitcoin

Huobi Sonuçları Açıkladı: Bu Altcoin’ler En Düzgün Kriptolar!

Huobi tarafından yürütülen bir ankete nazaran Bitcoin’in yanı sıra, altcoin projeleri Ethereum, Shiba Inu ve Dogecoin en âlâ ve en tanınan kripto para üniteleri olarak öne çıktı. Anket bulgularına nazaran, yatırımcılar uzun vadeli yatırım potansiyeli için kripto paralara yöneliyor. Göğüs coinler Shiba Inu ve Dogecoin, ABD yatırımcıları ortasında toplumsal olarak baskın kripto para üniteleri ortasında.

En düzgün kriptolar ortasındaki altcoin projeleri

Ünlü kripto para borsası Huobi’nin anket bulgularına nazaran, 2021’de göğüs paraları ABD’li yatırımcılar ortasında ana akım haline geldi. Bitcoin, Ethereum, Shiba-Inu temalı kriptolar toplumsal hakimiyetin tadını çıkarıyor. Kripto para borsası Huobi kısa müddet evvel “Kripto Algı Raporunu” yayınladı. Huobi, en âlâ kripto para ünitelerini ve yatırımcılar ortasındaki algılarını belirlemek için ABD’den 3000’den fazla iştirakçiyle anket yaptı. Rapor, Bitcoin, Ethereum, Shiba Inu ve Dogecoin’in en düzgün kripto para üniteleri ortasında yer aldığını ortaya koyuyor. Shiba Inu ve Dogecoin üzere göğüs paralarının toplumsal egemenliği, 2021’de kripto para ünitesini ana akım haline getirdi. Shiba Inu, Ethereum balinaları göğüs tokenini biriktirmeye devam ederken, kullanıcılarda bir artışa şahit oldu. Kriptokoin.com‘un aldığı bilgilere nazaran ankete katılan iştirakçilerin %40’ı, uzun vadeli yatırım potansiyelleri için kripto para ünitelerine yöneldi.

Enteresan bir biçimde, Fidelity araştırmacılarının yakın tarihli bir raporu, Bitcoin’i erken benimseyen ülkeler ve öbürleri ortasında milletlerarası seviyede rekabet olduğunu ortaya koydu. Analistlere nazaran, Bitcoin’i erken benimseyen ülkeler uzun vadede daha güzel durumda olabilir. Raporda şunlar yazıyor: “Bitcoin’in benimsenmesi artarsa, bugün bir ölçü Bitcoin’i garanti altına alan ülkeler, rekabet açısından emsallerinden daha güzel durumda olacaktır.” Bir kripto analisti olan @Hayess5178, yakın tarihli bir tweet’te Bitcoin hakimiyetinin altcoinler ve katman 1 ölçekleme tahlilleri ortasındaki fiyat trendleri için neden anahtar olduğunu açıkladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.