Bitcoin

İddialarıyla Efsaneleşen Analist: Bu Altcoin’e Bakın! Bitcoin’den Güçlü

Ünlü kripto para analisti Michaël van de Poppe, 2021’de büyük bir büyüme yaşamasının akabinde öncü altcoin Ethereum için yeni fiyat amaçları çiziyor. Analist, Ethereum’un sırf Bitcoin’e karşı güzel bir performans sergilemediğini, birebir vakitte bir sonraki büyük kripto döngüsünün odağı haline gelebileceğini söyledi. Artık Kriptokoin.com olarak detaylara bakıyoruz.

Öncü altcoin dikkat çekiyor

Kripto stratejisti, Ethereum’un piyasa kıymetinin Bitcoin’inkini geçebileceğini düşünüyor ve öncü altcoinin ekosistemindeki büyümeye şöyle dikkat çekiyor:

Ethereum, merkezi olmayan uygulamalarda kullanılıyor. Yatırımcılar varlıklarını takas etmek için Ethereum kullanıyorlar. Biz de Uniswap ve SushiSwap ile kullanıyoruz. Ethereum ekosisteminin fiili olarak benimsenmesi nispeten süratli büyüyor. Ayrıyeten NFT’lerinizi basmak istiyorsanız Ethereum kullandığınızı biliyoruz.

Analist, ETH’nin Kasım ayına kadar uzanan son piyasa düzeltmesi sırasında Bitcoin’den daha güçlü olduğunu söylüyor. 2022 fiyat kestirimleri ile ilgili olarak analist, Ethereum’un Bitcoin’in 2017’deki hareketini yansıtan patlayıcı büyümenin tepesinde olabileceğini düşünüyor. ETH‘nin 20.000 doları bile aşabileceğini söylüyor. Ünlü analist, “…kendimize Ethereum’un tepeye çıkabileceği sayıları hedeflemeye başlayabiliriz; bu, aslında, 12.600 dolar, 17.300 dolar ve hatta potansiyel olarak 22.000 dolar civarındaki rakamlar…” tabirini kullanıyor.

Van de Poppe, ETH’nin değerli bir dayanak düzeyine sahip olması gerektiğini söyleyerek üst taraflı fiyat varsayımını sonlandırıyor. Analist, “Buradaki en değerli kısım, Ethereum’un yeşil bir blok tutması gerektiğidir. Bu olursa, trend devam eder ve tüm döngüyü çalıştırmaya devam edebiliriz” halinde konuşuyor. Van de Poppe, Ethereum tartışmasını, son proje yükseltmelerinin ve Ethereum 2.0’ın yakında piyasaya sürülmesinin ilerleme manasına gelebileceğini belirterek sonlandırıyor. Analist bu hususta şöyle diyor: “İzlenmesi gereken Ethereum. Potansiyel olarak bir Bitcoin döngüsü yerine bir Ethereum döngüsü görüyoruz.”

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.