Alt Coin

İddialarıyla Nam Salan Analist, 3 Altcoin İçin Giriş Düzeylerini Verdi!

Kripto analisti Michael van de Poppe, biri orta düzey Ethereum rakibi olan 3 altcoin için potansiyel giriş noktalarını inceliyor. Van de Poppe bir blockchain olan Algorand’ı (ALGO) yakından takip ettiğini söylüyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

3 altcoin hakkında kestirimler

Analiste nazaran, Algorand’ın son birkaç aydaki Bitcoin karşısındaki düşüş performansı, pariteyi kıymetli bir ilgi seviyesine getirdi. Analist şöyle diyor:

Değerli takviye düzeyimiz var. Birincisi, şu anda burada gördüğümüz düzeydir [0,000002635 BTC yahut 1,35 dolar] ve bu düzeyin altındaki tüm bloğu potansiyel giriş noktalarına bakmak için kıymetli bir bölge haline getirir.

Analist, ALGO/BTC’nin takviye düzeyinin üzerinde süreç gördüğü sürece, 0,00003620 BTC yahut 1,85 dolarda yaklaşık %40’lık bir direnç artışını ateşleme bahtı olduğunu söylüyor.

Sıradaki altcoin, ölçeklenebilir bir akıllı kontrat blockchain platformu olan Elrond’un (EGLD) mahallî tokeni. Analist, Elrond’un değerli bir takviye düzeyine ulaşana kadar Bitcoin karşısında düzeltmeye devam etmesini beklediğini söyledi. Husus hakkında analist şöyle diyor:

Bu bloğun tamamı [0,004220 BTC yahut 215.72 dolar civarında], bu mutlaka potansiyel alım satımlar için bakacağım alan, zira o vakit birebir vakitte dayanak için evvelki en yüksek seviyeyi tekrar test ediyoruz. Bu, Elrond için kesin, en son giriş noktası olacaktır.

Sırada, VeChain (VET) var. Analiste nazaran, VeChain’in bir yükseliş trendini ateşlemek için Bitcoin’e karşı iki değerli direnç alanını ortadan kaldırması gerekiyor. Poppe diyor ki:

Tercihen VeChain atılımını görmek istediğim düzey nedir? Bu bloğun tamamını 0.00000190 BTC (0.09 dolar) civarında kırdığını görmek isterim. Ve sonra, atılımını görmek istediğim ikinci düzey, 0.00000210 BTC (0.11 dolar) civarındaki tüm düzey. Zira bu kırılırsa, kırıldığımızı yahut bu son yüksek (0,000025 BTC yahut 0,13) ile karşı karşıya olduğumuzu düşünüyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.