Alt Coin

İddialarıyla Nam Salan Analist: Bu 3 Altcoin Mükemmel Gidiyor!

Tanınan kripto para analisti ve traderı Michaël van de Poppe, kripto piyasaları yeni bir yıla girerken Terra’nın (LUNA) piyasa fiyatlarında neler olduğunu görmek için grafikleri inceliyor. Biz de Kriptokoin.com olarak Michaël van de Poppe’un altcoin projesine ait tahlillerini okuyucularımız için derledik.

Analistin radarındaki altcoin projeleri: LUNA, MATIC, AVAX

Michaël van de Poppe, Ethereum rakiplerinin öteki başarılı Katman-1 altcoin projeleri ortasındaki gücünden etkilendiğini söylüyor:

Terra (LUNA), kripto para piyasalarında bu noktada en güçlü varlıklardan biri. Yalnızca LUNA değil, birebir vakitte Avalanche (AVAX) ​​da nitekim olağanüstü gidiyor. Polygon (MATIC) olağanüstü gidiyor. Tüm bu katman-1’ler ve katman-1 ile karşılaştırılabilir projeler şahane gidiyor ve güç gösteriyor, Bitcoin ise genel olarak zayıflık gösteriyor.

Analist, Ethereum rakibinin bir sonraki ayağı için bir varsayımda bulunmadan evvel, Terra’nın mevcut piyasa döngüsünde nerede durduğuna bakıyor:

Fiyat hareketine baktığımızda, LUNA zati epeyce süratli yükseliyor. Büyük olasılıkla, bir evvelki koşunun (Şubat 2021’de) basamağında bir yerdeyiz. Bu türlü bir konsolidasyon periyodu, yapacağımız fiyat hareketiyle yahut fiyatın daima olarak daha da üst yanlışsız ittiği bu noktada gördüğümüz şeyle, çok karşılaştırılabilir olmalı.

Şubat 2021 konsolidasyonu sırasında LUNA, Mart ayında 22 dolara fırlamadan evvel 5 ila 8 dolar ortasında süreç gördü. Altcoin’in 2022 için üst fiyat amaçlarına geçen Michaël Van de Poppe, LUNA’nın ulaşabileceğini düşündüğü iki kilit düzeyden bahsediyor:

Bu türlü bir düzeltme periyodunu bitiriyorsak, evvelki düşük ve evvelki yüksekten türetebileceğimiz, iki seviyeyi hedeflemeye başlayabileceğimiz bir Fibonacci uzantısına bakıyor olabiliriz. 125 dolar ve trend üst hakikat kaldığı sürece Fibonacci uzantısına dayalı bir sonraki dürtü dalgaları olarak 200 doları hedefleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.