Alt Coin

İnceleme: BSC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Binance Smart Chain, yeni metaverse coin ve projelerini piyasa sürmek için en tanınan platformlardan biridir. Bu yazıda, 7 günlük kullanıcı aktifliğine nazaran en düşükten en yükseğe sıralanan BSC’deki en tanınan beş metaverse projesini listeliyoruz.

Binance ağında en tanınan 5 metaverse coin ile tanışın

Beşinci sıradaki SecondLive (SLT), kendisini ülkü sanal avatarların oluşturulabileceği çeşitli bir 3D alan olarak tanımlıyor. Metaverse coin projesi, kullanıcıların Metaverse’de avatarlar oluşturmasına ve oyunlar, konserler, atölyeler ve daha fazlası üzere tecrübeler dahil olmak üzere birden çok sanal alana imkan tanır. SecondLive, geçen hafta 40 binden fazla kullanıcıyla BSC’deki sekizinci en tanınan dApp’tir.

The Crypto You, BSC’deki birinci metaverse Blockchain tabanlı oyundur. Oyun, oyuncuların sempatik bebek temalı karakterleri toplamasına, günlük vazifeleri tamamlamasına ve canavarları fethetmesine imkan tanır. Crypto You, geçtiğimiz hafta 80 binden fazla kullanıcısı olan BSC’deki en tanınan beşinci dApp’tir.

BSC’deki en süratli büyüyen kripto metaverse projelerinden biri, son yedi günde 97 bin kullanıcıyı aşan Elfin Kingdom. Elfin Kingdom, rekabetçi E-spor üslubu oyun ile DeFi farming ve NFT koleksiyonunun bir birleşimidir. BSC’deki en tanınan 4. dApp ve bu listedeki en tanınan üçüncü oyundur.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

İşte 100 bin kullanıcıyı aşan metaverse devleri

MOBOX NFT Farmer, kullanıcıların MOBOX NFT’leri ile çiftlik elde etmelerini sağlar. MOBOX platformu tarafından oluşturulan DeFi ve GameFi’yi birleştiren, oynaması fiyatsız, oyna-kazan, Blockchain tabanlı bir metaverse’dir. 157 binden fazla kullanıcısıyla MOBOX, Bomb Crypto ve PancakeSwap’tan sonra BSC’deki en tanınan 3. dApp’tir.

Birinci sırada, BSC’deki en tanınan ikinci Dapp, Unity ile oluşturulmuş, kullanıcıların bombacı kahramanları yönetmesine, metaverse’yi keşfetmesine ve ödül almak için işverenleri alt etmesine imkan tanıyan bir oyna-kazan NFT oyunu olan Bomb Crypto yer alıyor. Burada kullanıcılar yalnızca oyun oynayarak NFT öğeleri kazanabilir ve akabinde dijital varlıklarını kâr için pazarda satabilirler. Metaverse coin projesinin 213 binden fazla kullanıcısı bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.