Alt Coin

İnceleme: Cardano Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Oyna-Kazan (P2E) oyunları, oyunculara gelir elde etme fırsatı sunduğundan, son vakitlerde giderek daha tanınan hale geliyor. Cardano, akıllı mukavelelerin yaygınlaştırılmasının akabinde yavaş yavaş merkezi olmayan borsalara (DEX’ler) mesken sahipliği yapıyor ve ağ, bir dizi metaverse coin projesi için favori seçim olma yolunda ilerliyor. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Cardano’daki 5 metaverse coin projesi

MetaShooter. Bu ayın başlarında MetaShooter, Cardano‘daki birinci blockchain tabanlı merkezi olmayan avcılık metaverse projesi oldu. Proje, kullanıcılara heyecan verici bir tecrübe sunmak için blockchain teknolojisini ve avcılığı bir ortaya getiriyor. Açık bir dünya adasında geçen oyun, ilgilenen oyuncuların farklı turnuvalar ve müsabakalar kazandıklarında ödül kazanmalarını sağlıyor. Ayrıyeten oyuncular, isabetlerini artırmak için şahsileştirilmiş silahlar oluşturmak için MetaShooter pazarını kullanabilirler.

Pavia (PAVIA). Pavia, kullanıcıların sanal bir dünyada yaratmalarına, ticaret yapmalarına ve keşfetmelerine imkan tanıyan NFT platformudur. Takım, kripto meraklılarına rastgele tahsis edilen birinci blockchain tabanlı arazi satışını duyurdu. Aktifliği takip eden şu anda Pavia’da 10.000’den fazla sanal arazi sahibi var. Gruba nazaran, her bir arazi parseli eşsiz bir formda numaralandırılmış Cardano NFT’yi (CNFT) temsil ediyor. Kullanıcılar, proje geliştirme tamamlandıktan sonra içeriği kendi yerlerine dağıtmaya başlayabilir.

Cornucopias, oyuncuları arazi mülkleri ve öteki NFT varlıkları ile gerçek para karşılığında ödüllendiren Cardano tabanlı diğer bir P2E oyunudur. Oyunculara, sehpa ve yatak üzere öğeler tasarlayarak ve bunları Cornucopias’ın NFT pazarında başka kullanıcılara satarak oyunda bedel kazanmaları için öbür yollar verilir. Klâsik e-ticaret şirketleri, oyun oynamanın yanı sıra markalarını pazarda da tanıtabilirler.

Cardania. Cardania şu anda blockchain teknolojisi, P2E ve NFT kullanan Cardano ağı üzerine inşa ediliyor. Proje, kullanıcılar için eğlenceli ve eşsiz olacağına inandıkları şeyler üzerine inşa eden bir sanatçı ve geliştirici grubu tarafından geliştiriliyor. Grubun misyonu, para, ilgili kaynaklar ve kültür merkezli bir oyun ekosistemi oluşturmak. Cardania sanal yerinin satışını tamamladı.

Cardano City. Cardano City kullanıcılarının kentte çeşitli sanal etkinlikler toplamasına, oluşturmasına, özelleştirmesine, ticaretine ve yürütmesine müsaade verilecek. Platform, karşılık gelen az datalarla 50.000 eşsiz NFT‘ye sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.