Alt Coin

İnceleme: CoinMarketCap’te Trend Olan 3 Göğüs Coin ile Tanışın!

CoinMarketCap, altcoin piyasasını takip etmek için en kullanışlı platformlardan biridir. Bu makalede, analist Mark Arguinbaev’ın listesinden 20 Aralık için CMC’de en çok trend olan 3 göğüs coin projesini inceliyoruz.

Binance tabanlı göğüs coin: MetaDoge (METADOGE)

MetaDoge, Binance Smart Chain’de yeni bir göğüs coin projesi olarak öne çıkıyor. 10.000 dolarlık piyasa kıymeti ile başlayan MetaDoge şu anda 9.5 milyon dolar değerlemeye ulaştı. MetaDoge’u multi-milyon dolarlık değerlemelere fırlatan birtakım son olaylar, NFT staking, Coinbase’de izlenebilirlik, CoinMarketCap’te en çok trend olan kripto para ve eksiksiz bir Certik.com kontrolüdür.

MetaDoge’un NFT stake’i, MicroPets’in Metaverse kripto oyununa son derece misal. Kullanıcılar 5 milyon METADOGE (yazım sırasında yaklaşık 795 dolar) karşılığında ganimet kutuları satın alabilir ve farklı ender NFT’ler alabilir. Azlık ne kadar yüksek olursa, APY o kadar yüksek olur. Yazının yazıldığı sırada MetaDoge, 24 saatlik 649 dolarlık süreç hacmiyle 0.0001389 dolardan süreç görüyor. METADOGE’u PancakeSwap ve LATOKEN üzerinden satın alabilirsiniz.

Shiba Inu coin yakımını ikiye katlıyor. Detaylar Kriptokoin.com‘da.

Clifford Inu (CLIFF)

Clifford Inu, CoinMarketCap’te en çok trend olan ikinci göğüs coin. İsminden da anlaşılacağı üzere, proje 2000’li yılların çocuk gösterisi olan Büyük Kırmızı Köpek Clifford’dan esinleniyor. CLIFF, Ethereum Blockchain tabanlıdır ve deflasyonist bir iktisada sahiptir. Öteki projelerden, kendi dışındaki altcoin’lere yatırım yapmasıyla ayrılır.

  • Yazma sırasında, CLIFF, 24 saatlik 6 milyon dolarlık süreç hacmiyle 0.00006838 dolardan süreç görüyor. Büsbütün seyreltilmiş piyasa kıymeti 100 milyon dolar ve toplam 1 milyar token arzı var.

Senatör takviyeli Mongoose Coin (MONGOOSE)

Mongoose Coin, bir ABD senatörü tarafından isimlendirilen birinci göğüs coin projesidir. Grup, para ünitelerini isimlendiren bir senatöre atıfta bulunduğunda, referans, Temsilci Brad Sherman’ın yaptığı son konuşmadır. Sherman şöyle diyor:

Mongoose Coin’in her vakit bir bedeli olacak mı? Ben mi uydurdum bilmiyorum, latife üzere.

  • MONGOOSE’un dokuz katrilyonu aşan delice yüksek toplam arzı nedeniyle, 0,000000000000001732 dolardan süreç görüyor (14 sıfır). 24 saatlik süreç hacmi 14 milyon dolar ve piyasa kıymeti 119 milyon dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.