Alt Coin

İnceleme: En Çok Sahibi Olan 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Ortalarından seçim yapabileceğiniz Metaverse coin bulmak ve hangi projelerin uzun vadeli potansiyel için artlarında gerçek topluluk takviyesi olduğunu anlamak sıkıntı olabilir. Kriptokoin.com olarak en çok sahip olunan 5 metaverse coin projesini inceliyoruz.

5 Metaverse coin projesi

5. ALICE. Tokenini Mart 2021’de piyasaya süren My Neighbor Alice, şu anda geliştirme basamağında ve 2022 baharında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Chromia’da en çok beklenen oyunlardan biri olan Alice, oyun lansmanından evvel 48 binin üzerinde kullanıcı ve 176 binin üzerinde Twitter takipçisi ile yüksek topluluk takviyesine sahip.

4. Alien Worlds Trillium (TLM). Aralık 2020’de piyasaya sürülen Alien Worlds, WAX ve BSC blockchainleriyle entegre edilmiş, oynayarak kazanılan bir NFT madencilik oyunu. Alien Worlds ile kâr elde etmenin en uygun yollarından biri, uzay aracı kiralamak ve vazifelere devam etmektir. Vazifenin uzunluğuna bağlı olarak, oyuncular her uzay aracı için TLM ve az bir NFT ile ödüllendirilir.

3. Sandbox (SAND). 96K. Ağustos 2020’de piyasaya sürüldü, Sandbox şu anda piyasadaki en hiper Metaverse kripto paralarından biri. Sandbox birden fazla MMO ve RPG özelliğini bünyesinde barındırarak, kullanıcıların karakterlerini beğenilerine nazaran özelleştirmelerine ve oluşturmalarına imkan tanıyor.

2. SLP. 140K. Temmuz 2020’de piyasaya sürülen Smooth Love Potion ve ERC-20, piyasadaki en tanınan ve en pahalı Metaverse kripto oyunlarından biri olan Axie Infinity platformuna yardımcı program tokeni. Axie Infinity, Ethereum blockchaini üzerine inşa edilmiş, pokemondan ilham alan bir cihan.

1. Decentraland (MANA). 198K. Decentraland, piyasadaki en uzun müddettir devam eden 3D Metaverse projesi olduğu için MANA’nın bu listenin başında gelmesi şaşırtan değil. Decentraland, Unity ile oluşturulmuş bir tarayıcı içi tecrübeye sahiptir. Kullanıcılar, Arazi satın alabilir ve platformda çeşitli oyna-kazan aktifliklerine katılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.