Alt Coin

İnceleme: Küçük Ölçekli 10 Metaverse Coin ile Tanışın!

Analist Mark Arguinbaev’in listesinden, piyasa bedeline nazaran sıralanmış en yeterli 10 metaverse coin projesine göz atıyoruz.

İşte piyasa bedeline nazaran en düzgün 10 metaverse coin sıralaması

  • DeRace, kendisini bahis sanayisi için yeni bir standart belirlemeyi amaçlayan “tam bir NFT at yarışı ekosistemi” olarak tanımlıyor. Projenin piyasa pahası 144 milyon dolardır ve mahallî token DERC Uniswap likidite havuzlarında stake edilebilir.
  • Ethereum Blockchain üzerine inşa edilmiş bir görüntü paylaşım platformu Verasity (VRA), 145 milyon dolar piyasa kıymetiyle sıradaki metaverse coin oluyor. VRA’yı KuCoin ve Gate.io borsalarında bulabilirsiniz.
  • Uzay temalı, Solana Blockchain tabanlı yeni kuşak bir sanal metaverse Star Atlas (ATLAS), 253 milyon dolar piyasa bedeliyle 8.sırada yer alıyor.
  • Sırada 262 milyon piyasa bedeli Wilder World (WILD), Unreal Engine 5 ile inşa edilmiş, Ethereum tabanlı, sürükleyici bir 5D metaverse’dir. Ek olarak, Wilder World, sahiden likit, merkezi olmayan ve topluluk liderliğindeki birinci NFT pazarı olmayı hedefliyor.
  • Starlink (STARL), 343 milyon dolar piyasa kıymetli, merkezi olmayan birinci metaverse platformudur. STARL, Starl Ekosistemi için idare token’idir. Starlink, kullanıcıların Uydular, Uzay Aracı ve Yerler üzere sanal öğeleri satın almalarına, satmalarına ve takas etmelerine imkan tanır.

Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Birinci 5’e geçiyoruz!

  • 358 milyon dolar piyasa bedelli My Neighbor Alice (ALICE), kullanıcıların sanal yerlere sahip olmalarını ve kendi adalarını inşa etmelerini sağlayan Blockchain tabanlı çok oyunculu bir oyundur.
  • Yield Guild Games, 374 milyon piyasa bedeliyle oyuncuları NFT oyunları aracılığıyla bir ortaya getiren P2E loncasına sahip, Blockchain tabanlı ekonomiler için yapılmış bir DAO platformudur.
  • Sırada, 380 milyon piyasa bedelli, yaratıcıların keyfi bir karmaşıklık sistemi oluşturmasını sağlayan NFT lego koleksiyonu RMRK var.
  • Listenin ikinci sırasında, 399 milyon piyasa kıymetli Mart 2021’de Polygon ağına geçiş yapan bir Blockchain oyun stüdyosu ve NFT Vulcan Forged (PYR) yer alıyor. Ek olarak, Metaverse’lerinde çok çeşitli koleksiyon ve öğelerin yanı sıra arazi modülleri içeren bir NFT pazarına sahiptir.
  • Birinci sırada, 420 milyon dolar piyasa bedelli, tüm aygıtlarda keyfini oynanabilen cross-platform MOBOX (MBOX) var. Proje, MOMO NFT koleksiyonunun yanı sıra, yakında çıkacak bir MOBOX, 150 binden fazla oyuncu içeren ihtilal niteliğinde bir karbon nötr Blockchain içerir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.