Alt Coin

İnceleme: Küçük Ölçekli 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Güçlü bir 2021’in akabinde metaverse coin ve projeleri 2022 amaçlarına hazırlanıyor. Bu yazıda, en düşükten en yükseğe genel değerlendirmeye nazaran sıralanmış, küçük ölçekli metaverse projelerine göz atıyoruz.

İşte az bilinen 5 metaverse coin

Temmuz 2021’de piyasaya sürülen PolkaWar, 3D Blockchain tabanlı bir NFT dövüş oyunudur. PWAR, BSC üzerine inşa edilmiş bir BEP-20 token’dir. PolkaWar, oyuncuların NFT’leri kullanarak karakterler oluşturmasına ve mükafatlar kazanmak için birbirlerine karşı savaşlara katılmasına imkan tanır. Metaverse coin projesinin 5 milyon dolar piyasa bedeli bulunuyor ve listenin beşinci sırasında konumlanıyor.

Spheroid Universe (SPH), yapay gerçeklik uygulamaları geliştirmek için oluşturulmuş bir genişletilmiş gerçeklik metaverse’dir. Metaverse projeleri için tasarlanmış Spheroid XR Cloud ve Spheroid Script programlama lisanına sahiptir. SPH 0.07912 dolardan süreç görüyor ve 24 saatlik süreç hacmi 64 bin dolar. Piyasa bedeli 5,2 milyon dolar ve dolanımdaki 67,8 milyon token arzı var.

Legend of Fantasy War, 4 Ocak’ta piyasaya sürülmesi planlanan BSC üzerine inşa edilmiş, Blockcain tabanlı bir 3D oyna-kazan oyunudur. Oyun, oyuncuların bir ordu halinde toplayabilecekleri ve PVP savaşlarında savaşabilecekleri NFT karakterleri içerecek. LFW 0.7824 dolardan süreç görüyor ve 24 saatlik süreç hacmi 717 bin dolar. Piyasa bedeli 5,6 milyon dolar ve dolanımdaki 7,2 milyon token arzı var.

Revolve Games, kullanıcıların mükafatlar kazanmalarını sağlayan, aksiyona geçirilebilir RPG payına bağlı NFT varlıklarını içeren, oynayarak kazanılan bir Blockchain oyun ekosistemidir. Platform, oyunları için eşsiz bir entegre ödül belirleme modeline sahiptir ve oyuncuları NFT’lerine katılmaya ve düzey atlamaya teşvik eder.  RPG, 2022’ye %30 artışla 0,46 dolardan başlıyor. Piyasa pahası 6,5 milyon dolar ve 24 saatlik 450 bin dolarlık RPG süreç hacmi 14.2 milyon token deveran arzına sahip.

  • Kriptokoin.com olarak hazırladığımız metaverse makalelerine ( bölüm-1, bölüm-2) göz atmayı unutmayın.

Mayıs 2021’de piyasaya sürülen Fear (FEAR), kendisini endişe sanayisinin önde gelen Blockchain cümbüş platformu olarak tanımlıyor. Şu anda, kullanıcıların artık deneyebileceği bir 2D aksiyon/bulmaca ve bir 3D dehşet macera oyunu içeriyor. FEAR, 24 saatlik 506 bin dolarlık hacimle 1.42 dolardan süreç görüyor. Piyasa kıymeti 9,2 milyon dolar ve dolanımdaki 6,5 milyon token arzı var.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.