Alt Coin

İnceleme: MATIC Tabanlı 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

Analist Paul Brabus’un listesinden, Polygon (MATIC) tabanlı 5 metaverse coin projesine göz atıyoruz. Listede projelerin kısaca özelliklerini bulabilirsiniz.

İşte MATIC tabanlı 5 metaverse coin

  • REVV Racing, Animoca Brands tarafından geliştirilen Blockchain tabanlı bir otomobil yarışı oyunudur. Blockchain tabanlı bir oyna-kazan modeline sahiptir ve REVV Motorsport Metaverse’deki yarış oyunlarından biridir. Polygon’da olduğu için çok gas fiyatları gerekmez. Projenin token’i yazım sırasında 13 dolar civarında süreç görüyor.
  • Idle Mystic, kendisini dünyanın birinci 3D NFT Blockchain oyunu olarak tanımlıyor. Oyuncuların NFT’lere sahip olabileceği, yaratabileceği ve satabileceği Land of Mystic isimli sanal bir dünyaya sahiptir. Proje, geçtiğimiz ay 26 binden fazla kullanıcıya sahipti ve bu da onu Polygon’daki dördüncü en tanınan Metaverse kripto oyunu haline getirdi.
  • Crazy Defense Heroes, TOWER ekosisteminin bir taşınabilir kule savunma oyunudur. TOWER, Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes üzere mevcut taşınabilir oyunları, 2 milyondan fazla indirmeye sahip başarılı taşınabilir uygulamaları içerir. MetaMask cüzdanı ve CDH kullanıcı kimliğiyle oynanabiliyor. Analiste nazaran 2022’de takip edilmesi gereken bir proje.

Birinci sıralarda PooMania ve Arc8 var

İkinci sırada yer alan PooMania, Blockchain tabanlı bir oyna-kazan savaş oyunudur. Kendini şöyle tanımlıyor:

MATIC’ler, NFT’lerini basmanıza, toplamanıza ve takas etmenize müsaade veren, büsbütün Blockchain tabanlı, tek ve tek, kazan-öde NFT oyunudur.

Yazma sırasında, birtakım Poo’lar yaklaşık 2.000 dolardan listelenirken öbürleri yaklaşık 300 dolardan satılıyordu. PooMania ayrıyeten, son 30 günde platformunda 41 binden fazla kullanıcıyla geçen ay popülaritesinde bir patlama yaşadı. Analiste nazaran böylelikle en tanınan ikinci oyun almayı hak ediyor.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listede, Polygon’daki en tanınan metaverse coin oyunu: Arc8. Arc8, kullanıcıların kriptoda mükafatlar kazanmalarını sağlayan bir taşınabilir oyun koleksiyonudur. Uygulama hem iOS hem de Android aygıtlar için kullanılabilir ve kullanıcılar çabucak oyun oynamaya başlayabilir. Analiste nazaran oyunlarda mobillik arayan oyun severlerin sertlikle yakın takibe alması gerekiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.