Alt Coin

İnceleme: Polygon Tabanlı 5 Metaverse Coin İle Tanışın!

Polygon, Metaverse coin projeleri için en tanınan platformlardan biri. Çok fazla on-chain etkileşim gerektiren kripto projeleri için uygun olan düşük fiyatlar ve yüksek süratli süreçler sunuyor. Kriptokoin.com olarak, Ocak 2022’de 30 günlük kullanıcılar tarafından en düşükten en yükseğe sipariş edilen en tanınan beş metaverse coin projesini mercek altına alıyoruz.

5 Metaverse coin projesi

5. REVV Racing (REVV). Eylül 2020’de piyasaya sürülen REVV Racing, Animoca Brands tarafından inşa edilmiş bir NFT otomobil yarışı oyunu. REVV Racing, kullanıcıların Metaverse’lerinde yarış otomobilleri için token kazanmalarını sağlayan bir oyna-kazan modeline sahiptir. Oyun, klâsik bir 3D yarış oyunu üzere görünür ve oynanır, lakin tüm oyun oturumları blockchainde kaydedilir. Kullanıcıların evvel OpenSea‘deki REVV koleksiyonundan bir NFT arabası satın almaları gerekir. Ayrıyeten, bir REVV Racing arabası satın almanın en yeterli yanı, platform Polygon üzerine şurası olduğu için çılgın fiyatlar ödemenize gerek olmamasıdır. REVV ayrıyeten satın alınabilecek bir tokene sahiptir. Piyasa pahası şu anda 26 milyon dolar ve 24 saatlik süreç hacmi 3.4 milyon dolar.

4. Pegaxy (PGX). Kasım 2021’de piyasaya sürülen Pegaxy (Pegasus Galaxy), fütüristik mitolojik tarza sahip bir yarış oyunudur. Oyuncuların PvP yarışlarına katılmasını ve platformun lokal yardımcı program belirteci VIS’de (Vigorus) mükafatlar kazanmasını sağlayan biyonik atlara sahiptir. Pegaxy, kullanıcıların kar ve cümbüş için atlarını yetiştirmelerini sağlar ve epey faal bir ekosisteme sahiptir. Kullanıcılar yarışlara fiyatsız girebilir. Kullanıcılar MetaMask cüzdanlarını bağlayarak oyunu çabucak denetim edebilirler. Pegaxy ekosistemi, oyuncuların farklı istatistiklere ve düzeylere sahip çeşitli atlara göz atabileceği ve satın alabileceği bir pazar yeri içerir. Aylık 34 binin üzerinde kullanıcısı olan Pegaxy, 2022’de göz önünde bulundurulması gereken bir proje. Ayrıyeten, sadece 16 milyon dolarlık düşük bir piyasa kıymetine sahip Pegaxy PGX tokenini de içerir.

Sunflower Farmers dikkat çekiyor

3. Arc8 (GAMEE). Nisan 2021’de piyasaya sürülen Arc8, GAMEE platformunda oyna-kazan taşınabilir oyunların bir koleksiyonudur. Arc8, Android ve iOS aygıtlar için mevcuttur ve oyuncular şu anda oyunlarına göz atabilir. Arc8, kullanıcıların başka oyuncuları yendikleri için tokenleri ödüllendirdiği oyna-kazan modeline eşsiz bir yaklaşım getiriyor. Ek olarak, Arc8 kullanıcıları mevcut çeşitli taşınabilir oyunlardaki maharetleri için ödüllendirerek boşta çalıştırma mekanikleriyle ödüllendiren öteki birçok projeden ayırıyor. Arc8 ayrıyeten oyuncuların daha da fazla ödül kazanmasını sağlayan birçok turnuva ve aktiflik içerir.

2. Crazy Defense Heroes (TOWER). Mart 2021’de piyasaya sürülen Crazy Defense Heroes, blockchain tabanlı bir taşınabilir kule savunma oyunudur. Crazy Kings ve Crazy Defense Heroes üzere tanınan oyunlar da dahil olmak üzere TOWER ekosisteminin bir kesimidir. Her ikisi de 2 milyonun üzerinde taşınabilir indirmeyi aşan başarılı taşınabilir oyunlardır. Crazy Defense Heroes oynamak fiyatsızdır. Kullanıcılar, Android yahut iOS aygıtlarında oyun oynamak için TOWER tokenleri kazanmalarını sağlayacak olan MetaMask cüzdanlarını CDH kimliklerine bağlamalıdır.

1. Sunflower Farmers. 3 Ocak 2022’de piyasaya sürülen Sunflower Farmers, Polygon üzerine inşa edilmiş, oynayarak kazanılan bir NFT Metaverse çiftçilik oyunudur. Bir küme arkadaş tarafından bir yan proje olarak başladı ve bu yıl en süratli büyüyen oyna-kazan oyunlarından biri haline geldi ve haftalar içinde 400 binin üzerinde kullanıcı kazandı. Oyun büyüyünce oyunu bot yapmaya karar veren berbat niyetli aktörler tarafından suistimal edildi ki bu maalesef yalnızca kripto ile ilgili projeler için bekleniyor. Bu makûs niyetli aktörlerle çaba etmek için grup, bot aksisi tedbirlerini yükseltiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.