Alt Coin

İnceleme: Solana ve WAX Tabanlı 6 Metaverse Coin ile Tanışın!

Metaverse coin analisti Kyle Portman listesinden, Solana ve WAX tabanlı 6 projenin detaylarına göz atıyoruz. WAX ekosistemiyle başlayalım.

WAX Blockchain tabanlı 3 az bilinen metaverse projesi

Krypton kendisini, ödül seçimine müsaade veren dünyanın birinci P2E oyunu olarak tanımlıyor. WAX Blockchain üzerine inşa edilmiştir ve NFT’lere, fütüristik bir Metaverse’e ve en yeterli dizaynlardan kimilerine sahiptir. Krypton’ın vizyonu, bir oyna-kazan ve play to mine oyunu geliştirmektir. Analiste nazaran projenin white list’ini kaçıranlar, son gelişmelerden haberdar olmak için projeyi yakın takibe alabilir.

Sırada, kullanıcıların NFT’lerle farming yaparak mükafatlar kazanmalarını sağlayan bir 3D çiftçilik oyunu Farming Tales’a göz atıyoruz. Proje, kullanıcıların Atomic Hub pazarından NFT satın almalarını ve SEST token kazanmalarını sağlıyor. Oyunda 100 dolara bir Zerzevat bahçesi satın alıp yetirebilirsiniz. Analiste nazaran NFT severler Atomic Hub’daki NFT koleksiyonlarına göz atabilir.

Analiste nazaran WAX Blockchain tabanlı en tanınan oyun ve piyasadaki en düşük bedelli kripto oyunlarından biri Alien Worlds. Metaverse coin projesi, kullanıcıların Trillium madenciliği yapmasına müsaade veren, Blockchain tabanlı, oyna-kazan NFT platformdur. Oyuncular, madencilik yapmak için bir gezegen seçebilir ve araçlarıyla madencilik yaparak TLM kazanabilirler. Yakın vakitte en uzuz Alien Worlds yerlerinden biri 16.995 WAX, kabaca 8.100 dolar olarak listelendi.

En uygun Solana tabanlı metaverse coin projeleri

Solana tarafında, Genopets, dünyanın birinci gezerek kazanılan (move-to-earn) NFT oyunudur. PokemonGo üzeredir, lakin Solana tabanlıdır ve oyna-kazan modeliyle entegre edilmiştir. Oyuncular hareket ederek token kazanabilir. Analiste nazaran oyunun bir öbür dikkat cazip tarafı, süratli tempolu küçük oyunlarda rakiplerinizden öğeler ve hareket setleri mükafatları için rekabet etmenize imkan tanıyan savaş arenasıdır.

Analiste nazaran Solana’daki bir değerli metaverse coin projesi, bir ARPG oyna-kazan Metaverse oyunu olan Synergy Land’dir. Analiste nazaran geliştirici grupta 3D modelleme konusunda uzun yıllara dayanan tecrübeye sahip ondan fazla animatör var. Takım gelecek yılın sonuna kadar çalışan bir eser teslim edebilirse, analiste nazaran Synergy Land 2022’de popülaritesini patlatabilir.

Kriptokoin.com olarak aktardığımız listede son olarak, Solana tabanlı çok oyunculu NFT oyunu Aliens VS People yer alıyor. Proje, NFT avatarlarından oluşan bir koleksiyon tarafından desteklenen, savaş gemisi üslubu bir galaksiler ortası savaş oyunudur. Şu anda grup, 19 Aralık’ta halka açık bir toplantıya hazırlanıyor. Analiste nazaran piyasaya sürülmeden evvel zati kendini gösterdiği için 2022’de izlemeye bedel bir oyun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.