Alt Coin

İnceleme: WAX Tabanlı Tanınan 5 Metaverse Coin ile Tanışın!

2022 elbet kripto Metaverse coin projeleri ve oyunları için kıymetli bir yıl olacak. WAX, bilhassa kripto oyunları için yapılmış bir blockchain olup, birden fazla Metaverse coin için eksiksiz bir seçim. Kriptokoin.com, WAX blockchaininde büyük potansiyele sahip birinci beş Metaverse coine bakıyor.

Düşükten yükseğe 5 metaverse coin projesi

5. Xpansion (XPS).Temmuz 2021’de piyasaya sürülen Xpansion, gelecekte NFT’ler tarafından desteklenen sanal dünyaları içeren merkezi olmayan bir strateji oyunu. Oyun ayrıyeten, Binance Akıllı Zincirinde yaşayan platformlarındaki lokal kripto para ünitesi olan XPS tokenini de içeriyor. Yazım sırasında XPS 0,053 dolardan süreç görüyor. Piyasa kıymeti 2,6 milyon dolar ve dolanımdaki 50 milyon XPS arzı var.

4. BlockchainRPG ((GOLD, HPPOT, SLIME, SHELL). Kasım 2021’de piyasaya sürülen BlockchainRPG, isminden da anlaşılacağı üzere, WAX üzerine şurası blockchain tabanlı bir RPG oyunudur. BlockchainRPG, oyunun çeşitli tarafları için farklı paraların kullanıldığı dört tokenli bir iktisada sahip.

3. Prospectors (PGL). Prospectors, aslen EOS üzerine şurası, lakin o vakitten beri WAX’a geçiş yapan MMORPG blockchain tabanlı bir oyun. Prospectors, birinci olarak 2019’da piyasaya sürülen bu listedeki en uzun müddettir devam eden oyunlardan biri.

2. Farmers World (FWF, FWW, FWG). Ağustos 2021’de piyasaya sürülen Farmers World, sadece son yedi gün içinde platformunda 80 binden fazla oyuncuyla NFT oyunlarının en büyük topluluklarından biridir. Kriptodaki en uygun çiftçilik oyunu ve WAX ​​blockchainindeki en tanınan ikinci blockchain tabanlı oyun.

1. Alien Worlds (TLM). Nisan 2021’de piyasaya sürülen Alien Worlds, geçtiğimiz ay 1,43 milyondan fazla kullanıcısıyla WAX blockchainindeki en tanınan oyun. Alien Worlds, kullanıcıların NFT’ler ile Trillium (TLM) madenciliği yapmasına müsaade veren, oynayarak kazanılan bir oyun. TLM şu anda 0.2123 dolardan süreç görüyor ve 24 saatlik hacim 78 milyon dolar. Piyasa kıymeti 194 milyon dolar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.