Bitcoin

IntoTheBlock: Kârlarıyla Piyasaya Hakim Olan 10 Altcoin’i Duyurdu!

Ethereum, Bitcoin ve Matic 2021’yi, kripto piyasasının en karlı varlıklar listesinde bitiriyor. Büyük coinler, kârlılık açısından daha küçük altcoin projelerini zorluyor. Piyasadaki en karlı varlıklar, birinci açılan konumlarına kıyasla kârda kalan en fazla cüzdan sayısına sahip kripto paraları içerir. Varlığın karlılığı piyasadaki performansına bağlı olmakla birlikte, birebir vakitte traderlar tarafından açılan ortalama durum fiyatına da bağlıdır. Ayrıntılar Kriptokoin.com’da.

Karlı altcoin projeleri

IntoTheBlock datalarına nazaran Bitcoin, Ethereum ve Matic, kripto para piyasasındaki en karlı varlıkların başında yer almaya devam ediyor. Bitcoin %82 ​​karlılık gösteriyor, Ethereum %86 ve Matic şu anda ATH’sine yalnızca birkaç gün evvel ulaşması nedeniyle %98’de kalıyor. Büyük kapasiteliler piyasaya hakim görünüyor. 2021’de kripto pazarındaki nispeten istikrarlı ve olumlu Bitcoin performansı nedeniyle, traderların ve yatırımcıların mutlak çoğunluğu bu yılı kârla kapatıyor. Bitcoin, daha küçük altcoinlerin %50-60’ına kıyasla ATH’sinden sadece %26 geri çekildi.

Ethereum ise yıl boyunca BTC’ye kıyasla daha etkileyici performans göstermesinin yanı sıra en son ATH’sinden yalnızca %16 kaybederken daha da etkileyici bir performans gösterdi. Küçük altcoinler konum kaybediyor. Shiba Inu üzere daha küçük altcoinler, bir aydan kısa bir müddette %1000’den fazla büyüme ile yıl boyunca etkileyici bir performans sergilemiş olsa da, bu varlıkları elinde tutan bireylerin neredeyse yarısı ya ziyan ediyor ya da para kaybediyor. Bu tıp bir dağıtım, pazarın çoğunluğunun Shiba Inu üzere altcoinlere daha yakın yahut en doruktan girmesi ve bu da onları giderek daha makus bir pozisyona sokmasıyla kontaklı. Shiba Inu’nun neredeyse %60 oranında geri çekilmesi ve LINK üzere başka altcoinlerin aralıkta hareket etmesiyle, küçük sermayeli yatırımcıların büyük bir kısmı yılı ziyanla kapatıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.