Kripto Haber

INX, Tokensoft Transfer Aracısı Alımıyla Harcama Çılgınlığına Devam Ediyor

Şirketlerin Çarşamba günü yaptığı açıklamaya göre, kripto para borsası operatörü INX, TokenSoft’un bir yan kuruluşu olan Tokensoft Transfer Agent’ı (TTA) satın aldı.

Transfer acenteleri, ihraççılarla menkul kıymet işlemlerini kolaylaştırır, kayıtların doğru olmasını sağlar ve sertifika vermek gibi diğer görevleri destekler. TTA, daha önce, Ethereum blok zincirinde halka arzda tahmini 85 milyon dolar topladığı zaman INX için transfer acentesiydi. Özellikle TTA, IPO’nun bir parçası olan INX belirtecinin yanı sıra Ethereum tabanlı bir ERC-1404 belirteç standardı kullanan Arca’nın ArCoin’ini desteklemeye dahil olmuştur.

Halihazırda kayıtlı bir komisyoncu-satıcı ve alternatif ticaret sistemine (ATS) sahip olan

INX, artık menkul kıymet ihraç edebilen, listeleyebilen ve alım satım yapabilen, ayrıca idari ve kayıt işlemlerini destekleyebilen bir avuç kripto şirketinden biri. – ABD’deki menkul kıymetleri çevreleyen süreçleri tutmak

INX Baş İşletme Sorumlusu Douglas Borthwick CoinDesk’e “Güvenlik Jetonlarına ‘burundan kuyruğa’ bir iş kolu olarak bakıyoruz” dedi. “Tokensoft’un transfer acentesinin satın alınmasıyla INX artık Transfer Acentesi, Broker/Bayi ve ATS olarak hareket edebiliyor. ”

Borthwick, INX’in yılda 24 saat ve her gün aktif olacağını belirterek, fon toplayabilecek, token listeleyebilecek veya bir ATS’den diğerine geçebileceklerini söyledi.

“Amacımız basit, ihraççılara aradıkları her şeyi tek bir çatı altında sunmak ve ardından bu ihraççıları büyüyen INX topluluğumuza tanıtmak” dedi.

Geçtiğimiz altı ay içinde INX, tezgah üstü döviz tüccarı olan ILS Brokers’ı ve komisyoncu-bayi ve ATS tanımlarına sahip Openfinance’i de satın aldı.

Tokensoft Transfer Aracısı, bir SEC dosyasına göre Ocak 2021’de yeniden adlandırılmadan önce 2019’un sonunda DTAC LLC olarak piyasaya sürüldü.

TokenSoft CEO’su Mason Borda, CoinDesk’e şirketinin diğer iş birimlerinin bir katman bir destek hattı içerdiğini söyledi. com ve Tokensoft Menkul Değerler.

TTA’nın satın alınmasının iki şirketin ortaklığının derinleştirilmesi olduğunu söyledi.

“2022’de yüzlerce varlığı daha büyütecek bir yapıya sahip olduğumuzu düşünüyoruz” dedi Borda.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.