Alt Coin

İşte 2022 İçin Dikkatle İzlemeniz Gereken 8 Altcoin!

2021, kripto para piyasasının kendini dünyaya tanıttığı yükselişle geçen bir yıldı. Bu yazıda, analist Ava-Rose Calderon’un listesinden 2022 için takip edilebilecek 8 altcoin projesinin listesini alalım. Analistin paylaşımlarını Kriptokoin.com okuyucuları için derledik.

İşte 2022 radarı için 8 altcoin

  • 2022’de takip edilecek altcoin ararken, olumsuz iş kesimlerine karşı müdafaa sağlayan çeşitli teşebbüsler göz önüne alınabilir. Terra (LUNA), stablecoin’lerin likidite kaynağıdır. LUNA fiyatı 27 Aralık’ta 100 dolar ruhsal direncine temas etti. Şu anda, %51 düşüşle 51.14 dolardan süreç görüyor.
  • Sıradaki Dogecoin, piyasanın en büyük göğüs coin’i. Elon Musk tweetleriyle 2021’de 1 dolar gayesine gerçek yola çıktı. Ocak ayı itibariyle 0.1412 dolardan süreç gören DOGE, son günlerde dev markaların ödeme listelenesine eklenmesi için Musk ve topluluklardan takviye görüyor.
  • Chainlink (LINK), piyasanın en büyük oracle platformu. Akıllı kontratlar eşliğinde Blockchain’lere dışarıdan bilgi sağlıyor. LINK, Ethereum tabanlıdır. Bu günlerde 52.88 dolar ATH’sinin %70 altında süreç görüyor.
  • Stablecoin devlerinden Tether (USDT), dolara sabitlenmiş kripto para ünitesidir. Dalgalı piyasa periyotlarında traderların inançlı limanı olarak görülüyor. Tether tıpkı vakitte, gün içinde en çok süreç yapılan kripto para ünitesidir.
  • Geçen yıl Solana’nın (SOL) 3 dolardan 260.06 dolara yükseldiğine şahit olduk. Solana son günlerde kimi teknik aksaklıklar yaşasa da, NFT ve metaverse oyunlarının geleceği olarak görülüyor. ATH fiyatının %64.51 altında süreç gördüğünü eklemek gerekiyor.
  • Sıradaki Nano (XNO), Stellar benzeri bir altcoin projesi. Bununla birlikte, analistin listesinde yer almasının sebebi, Nano’nun birkaç harika özelliği. Bunlar, müşterilerin ferdî Blockchain’lere ulaşabilmesi ve yüksek süreç suratları. NANO, en büyük 156’ıncı kripto ve 2.34 dolardan süreç görüyor.
  • Litecoin (LTC), Bitcoin’in eksik istikametlerini tamamlamak için oluşturuldu ve birinci 10 sıralamasının kalıcı isimlerindendi. Mevcut şartlarda LTC, 7,4 milyar dolar piyasa kıymetiyle 21.sırada.
  • Blockchain’lerin birbirleriyle çalışabilirliğini sağlayan Polkadot (DOT) ile sonlandıralım. Mühendisler, çeşitli birinci katman Blockchain’leri kullanmaya başladıkça, birlikte çalışabilirlik değer kazanıyor. DOT, 18 milyar dolarlık hacmiyle 11’inci sırada süreç görüyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Algılandı

Lütfen siteye erişebilmek için reklam engelleyici kapatın.